Şimdi Ara

Doğuş Oto 4 Gündür Arızayı Bulamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 Transporter yarım saat önce arıza yaptı. 2. Vitese geçince gaz yemiyor. Durduk yere çıktı arıza, servis turbodan, enjeksiyondan ya da yakıt pompasından olabilir dedi. Fakat servis için pazartesiye kadar beklemem gerekmis. Baska bir araç verin onun yerine dedim, ticari araçlara öyle bir hizmetleri yokmuş.
    Edirne yolunda gece 12de turbodan dolayi yolda kalan transit araca yardimci olup bir şekilde tamirini gerçekleştiren olmasaydı yerine araç verecek olan ford servisinden sonra vw biraz yavan geldi. İşin kötü tarafı yarın bursaya nişanlımın ceyizini almaya gidecektim pazartesi de ikeadan ürünleri alıp eve götürecektim ki haftaya pazar da düğünüm olacak inşallah.

edit: Salı oldu ve servis araçtaki sorunu tespit edemedi. İki tane usta güya sabahtan akşama kadar bizim arabayla uğraşıyorlarmış. Vw ve doğuş oto benim için bitmiştir. Bir de gelmiş pişkin pişkin aracınızda arıza yok, fakat performanssız çalışıyor diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acizcool -- 19 Haziran 2012; 22:27:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay vay. Yola devam aracı diye bir şey verebiliriz dediler en sonunda. 24 saatligine oluyormuş. Araç arastiriyoruz donecegiz dediler. Şimdi telefon açıp size araç veremiyoruz diyorlar. Dalga geçiyorlar resmen.

Sonra da vw yi yere göğe sigdiramazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun.Vwnin yere göğe sığdırılamayacak bir tarafı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

Geçmiş olsun.Vwnin yere göğe sığdırılamayacak bir tarafı yok.

Teşekkürler. Aracı yapıp verseler de kurtulsam. Önlerinden geçmemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: acizcool

quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

Geçmiş olsun.Vwnin yere göğe sığdırılamayacak bir tarafı yok.

Teşekkürler. Aracı yapıp verseler de kurtulsam. Önlerinden geçmemek lazım

Arabaları kaliteki Hizmetleri ise satana kadar...!
  • Bugün mucize oldu ve aracı teslim ettiler.
    Sonradan öğrendim ki Çağrı merkezini arayıp belirttiğim durum Almanya'ya iletilmiş. Oradan inanılmaz bir nota gelmiş Doğuş'a. Bizim aracımızın arızasını nasıl tespit edemezsiniz, neden araç sahibini mağdur bırakırsınız vs. Işık hızıyla aracın beyni (motor kontrol sistemi) değişti. Bir de usta bana olayı üstün yeteneği! Sayesinde çözdüğü için hava attı. Halbuki babam en başta demişti beyninde arıza vardır kesin diye. Full depo verdik 1/3ü yoktu teslim aldığımda. Usta 'o kadar test sürüşü yaptık, normal, yenge burda yoksa farklı şeyler soylerdim' dedi saka yollu. Dua etsin yenge yanımdaydı. Yoksa ben ona söyleyecektim bazı şeyleri.

Sonuç olarak bu Dogus'tan hiçbir şey olmaz. İyi çalışanları var; fakat kurunun yanında yaş da yanar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acizcool -- 22 Haziran 2012; 0:00:14 >

• Hocam siz dua edinki para almamışlar

Sonuç olarak bu Dogus'tan hiçbir şey olmaz. ( Kesinlikle katılmıyorum sanki doğuş oto tek vw satışı yapmıyor altında dünyaca ünlü markalar var Audi , Bentley ,Porsche , Seat , skoda aklıma gelen bunlar bu kadar kişi boşunamı doğuş otoyu seçti ... Sadece fiyat konusundan dolayı size öyle geliyordur bence ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.