Şimdi Ara

Doğrulandı: HTC HD2, Windows Phone 7'ye güncellenemeyecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
12.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu konularda çok yazı yazmasam da ve burdaki çoğu üstad yazarlar kadar da bilgim ve birikimim olmasa da bu apple ve başkaları tutkusu konusuna değinmemek elimde değil...

bu apple ne yapıyorsa artık insanlara, kullanıcı bir bağlandı mı daha da bırakamıyor...adamda sanki at gözlükleri var apple haricinde başka hiç birşey görmüyör kabul etmiyor...bellirtiğim bir durumda 7-8 arkadaşım var adamlar harbiden kafayı yemiş. hele birisi cebine para geçince şu cihaz 3g ise 3gs yapayım, yok bir üst model daha ince laptop çıktı onu alıyım taksitleri iyi vs... diye diye açlıktan ölecek sanıyorum...(burda antiparantez birşey belirtmek istiyorum, benim apple'in ürünlerini seven ve met eden arkadaşlara karşı kesnlikle bir lafım yok...onların işi bence artık tutku haline geçmiş, bir de çok doğru bir laf vardır"alışmış kudurmuştan beterdir"... yani o arkadaşlar macOS öyle alışmış ki windows ve ya başka neler varsa onlara çok daha komplike ve gereksiz şeylerle dolu gibi geliyor...aynı durum karşı taraf için de geçerli, apple de cansıkıcı dar alan var diye programların claustrophobic ortamından canları sıkılmakta, ve aynı anda apple'in donanim olarak 1 nesil geriden gelmesi Bütün bu önyargıların(2 taraf için de geçerli) oluşmasına yeterli bir sebep olarak görüyorum...nokia vs SE kapışmasıda aynı durumda bir alışılmış menu yapısı ve uzun süreç içinde zulalanmış programlar, bir tarafın ağır basarak sempati hatta tutkunun oluşmasına iyi bir tetikçilik yapıyorlar)

tercihe gelince özellikler ve performans (nasılsa fiyatlar aynı 1300-1500 civarında oynuyor...ona o parayı veren diğerine de verir misali) hiçbir önyargı olmadan ne amaçla kullanılacağına karar verilerek bu konulara hiç bulaşmamış ve taraf tutmayan arkadaş çağrılır (mümkünse köyden toplama çıkarma bilsin yeter misal : 1GHz-0,666= 0,334; 5 MPX - 2 MPX= 3MPX; .... SONUÇTA 1300 lira - 1500 lira fark 200 lira(burda tabii hiçbir matematik işlem Bahçeli'siz olmaz 200/5 40 yapar) bütün bu tantanalı fark o paraya değer mi ya da al bir 3310 ve salla gitsin bütün bu dertler ve kargaşa)

benim kendi tercihimi merak eden varsa:
    hd2 derim ekrandan dolayı. bir e-book almaya tam niyetleniyordum(yaptığım günlük seyahat 2.5 saat istanbul trafiğine tekabul edince, "boşu boşuna ölmesin bu kıymetler ötesi zamanım" diye düşündüm) bak görki eli ayagı düzgün birini almaya niyetlensen fiyatlar 300 usd'den başlıyor eee bunu taşımak da var...bu yüzden dedim ki ee üstad zamanı geldi değiş şu takozu artık at üstüne bir yüzlük daha (e-bookun 300 de dahil tabi) al bir 2.el hd2 hem cebinde e-book var(taşıma derdi yok) hemde bir program canavarı

• quote:

Orijinalden alıntı: jack1905

artık hd2 ye andoroit istiyoruz...

İnşallah bu haberden sonra Androide gerek kalmayacak http://pocketnow.com/software-1/video-windows-phone-7-series-running-on-hd2
  • İşte haber budur ya. Bakalım şu grafik sürücüsündeki sorunu da giderebilirlerse 4x4'lük olacak HD2.
  • bu hd2 ile alakalı bilenlere birşey sormak istiyorum...benim arkadaş amerikadan mayıs ayında gelecek ve amazon'daki hd2 fiyatına baktım 450 dolar filan...buraya o telefonu getirterek sadece kaydını yaptırarak kullanabilir miyim acaba (menu filan inglizce olması sıkıntı değil) yoksa illa kırdırmak mı lazım... bir de kırdırılacaksa maliyeti ne kadar patlar(ya da beleşe kendim yapabilceksem ne yapmam lazım. kaynak site, forum, konu filan var mıdır bununla ilgili) bilen var mı bu konuyu
  • valla bu wp7 için son söz gerçektende HTC de ama adamlarda microsoft un açıklamasına karşın ses seda çıkarmadılar e buda korkarım ki bana evet haklılar demeye getirtiyor lakin bir umut bekliyoruz birde şu htcpedia forumunda tom adlı rus programcı arkadaş bir çalışmaya başlamış lakin ne kadar stabil olur oda merak konusu HTC hergün bendeniz tarafından mail bombardımanında ama cevapta yok bekliyoruz acaba bir ihtimal satış stratejisi malum htc hd3 bizim bekleyişimizi uzatan ana sebep olabilirmi diyede aklımdan geçirmiyor değilim yani.
  • abi boşverin hd2 yi htc yi falan adamlar htc evo 4g yi yurdışında satışa sundu bile android işletm sistemi var olsun oda iyi 8mp kamera hdmi çıkışı gerçek hd formatında kayıt 1gb rom 1.3 mp ön kamera görüntülü görüşme yani kasa yeni wimax..bakın youtube dan falan bide hd3 ü cıkarmaya hazırlanıyorlar ki bi kaç aya tanıtımı cıkar 2011 de satışa hazır olur 2 ay önce aldım htc hd2 yi bu kadar kısa sürede hikaye oldu bin pişmanım aldığıma iphone a söyle böyle derler hiç olmassa dakkada model yenileyip kullanıcılarını üzmüyor
  • Bende zamanında Asus p526 vardı winmo 6.0,o zamanlar ıcın 6.1 cıkmayacak dedıler asus + microsoft.Fakat 6.1 cıktıktan 4 ay sonra Asus p526 ya cıkardılar.Microsoft hocam bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

abi boşverin hd2 yi htc yi falan adamlar htc evo 4g yi yurdışında satışa sundu bile android işletm sistemi var olsun oda iyi 8mp kamera hdmi çıkışı gerçek hd formatında kayıt 1gb rom 1.3 mp ön kamera görüntülü görüşme yani kasa yeni wimax..bakın youtube dan falan bide hd3 ü cıkarmaya hazırlanıyorlar ki bi kaç aya tanıtımı cıkar 2011 de satışa hazır olur 2 ay önce aldım htc hd2 yi bu kadar kısa sürede hikaye oldu bin pişmanım aldığıma iphone a söyle böyle derler hiç olmassa dakkada model yenileyip kullanıcılarını üzmüyor

Güzel kardeşim evet EVO 4G dehşet bir cihaz ama bir sorun var oda cihazın sanırsam mini sim kullanması birde sanırsam türkiyedeki şebekelere uygun değil ama usa da sprint firması bu şebekeyle hizmet veriyor ve EVO 4G yi zaten HTC bu firma için piyasaya çıkardı.

• Ben HD2'ye Windows 7 desteği gelemeyecek diye eleştiride bulunan arkadaşları anlamıyorum.Neymiş Oyun oynanmıyomuş bilmem ne...Yahu arkadaşlar HD2 gibi bir cihazda oyun oynamayı düşünüyosan baştan hata yapmışsındır,git sat HD2 yi PSP al cebine para da kalsın...
    HD2 Profesyonellerin cihazıdır,her kullanıcıya hitap etmez bu cihaz.Yazılımla aram iyi diyosan bu cihaz sana daha da tatlı gelir.Yok ezbere cihaz kullanmak istiyorum dersen en iyisi İphone.Ben cihazımdan memnunum walla WM7 gelmese de olur.Mailllerimi rahatlıkla takip ediyorum,geniş ekranda video izliyorum,Messenger desen zaten ona diyecek laf yok,cihazımın donanımı güçlü yazılımı da her geçen gün birileri tarafından güncelleniyor.Daha ne isteyelim bi telefondan anlamadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Ben HD2'ye Windows 7 desteği gelemeyecek diye eleştiride bulunan arkadaşları anlamıyorum.Neymiş Oyun oynanmıyomuş bilmem ne...Yahu arkadaşlar HD2 gibi bir cihazda oyun oynamayı düşünüyosan baştan hata yapmışsındır,git sat HD2 yi PSP al cebine para da kalsın...
    HD2 Profesyonellerin cihazıdır,her kullanıcıya hitap etmez bu cihaz.Yazılımla aram iyi diyosan bu cihaz sana daha da tatlı gelir.Yok ezbere cihaz kullanmak istiyorum dersen en iyisi İphone.Ben cihazımdan memnunum walla WM7 gelmese de olur.Mailllerimi rahatlıkla takip ediyorum,geniş ekranda video izliyorum,Messenger desen zaten ona diyecek laf yok,cihazımın donanımı güçlü yazılımı da her geçen gün birileri tarafından güncelleniyor.Daha ne isteyelim bi telefondan anlamadım ben

Arkadaşım evet haklısın HD2 gerçekten ciddi bir iş telefonu hatta bu konuda mobimag dan ödül bile aldı lakin bir konu varki oda göz ardı edilemez. HD2 aynı zamanda bir oyun makinası'da o dev ekranda ben ps1 oyunlarını rahatca oynuyorum,Scumm emulator ile monkey island serisini oynuyorum java ile çok güzel oyunlar oynuyorum. kısaca bu cihaz ile herşey yapılabilir. wp7 olmasada olur diyebiliriz wm 6.5 de çok güzel evet ama şuda bir gerçek cihazımızın yeniliklere açık olması bizim için bir avantaj değilmidir? benim şahsi düşüncem budur saygılar...

• http://www.youtube.com/watch?v=XiWDafvuaRw canavar gibide çalıştırıyor kapak :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.