Şimdi Ara

Doğmadan önce ne hissediyorduk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaaay larrouse ansiklopedimiz de teşrif buyurmuş bekle zodiona mesaj atip sana geri dönecem reyiz artik yaşlandim biliyon mu

• Zodion Z kullanıcısına yanıt
    bu da kararsiz olmakta kararli oldugunu gösterir zodionda açık yoktur hata yoktur hatta zodion bile yoktur ama şimdi orasini hiç kariştirma

• içinde bu kadar öfke ve nefreti nasil taşıyabiliyorsun yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: tomwwaits

bu da kararsiz olmakta kararli oldugunu gösterir zodionda açık yoktur hata yoktur hatta zodion bile yoktur ama şimdi orasini hiç kariştirma
    Vardır diyen platoncudur ve forumun da rezil bir halde olduğunu belirtmek isterim.Buralar bir baba yiğidin gerçek felsefe getirmesini bekliyor
    getireceğim canim ustadim hic merak etme. kendim hakkinda pek detay vermem beni az cok taniyorsun ama sana ozel kisaca aciklayayim. fildir fildir tez isleriyle ugrasiyorum, e birde gunluk 300 sayfa okuma gibi bir aliskanligim var haliyle zaman bulamiyorum. ama gonlumun bir kismi her zaman burada, elbet guzel gunler geri gelecek...

• quote:

içinde bu kadar öfke ve nefreti nasil taşıyabiliyorsun yahu
    Normatif görünümlü kripto postmodernist dese tam otururdu

Zira bir analitik felsefe düşmanı olduğunu janus ifşa etmiş durumda
    janus yakalasa beni bir kasik suda bogacak yalniz bir kez daha zekani ispatladin ustat. tez konuma yakin sularda yuzuyorsun. insallah kripto cozuculugunle beni hackleyip bilgisayarimi incelememissindir buyuk supriz geliyor cunku. ithaki yayinlari konuya sicak baktigini soyledi. belki ara sira janusla senden yardim isterim

• beni tehditledlerinizle korkutuyprsunuz gozlerim sulaniyor gozlerim sulaninca kisiligim de sulaniyor ister istemez

• avcim neredesin abim yiğidim janusle sizi basgoz etmeye geldim hadi cik ortaya. elma dersem cik armut dersem gene cik

• quote:

janus yakalasa beni bir kasik suda bogacak yalniz bir kez daha zekani ispatladin ustat. tez konuma yakin sularda yuzuyorsun. insallah kripto cozuculugunle beni hackleyip bilgisayarimi incelememissindir buyuk supriz geliyor cunku. ithaki yayinlari konuya sicak baktigini soyledi. belki ara sira janusla senden yardim isterim
    Bana soracak olursan ağız yanıkları daha tam anlaşılmadı.Zira mevzular halen dahamahalle dedikodusu aşamasında

Şu sosyal medya çöplüğünün sahte pr tanrılarından iyi tez konusu olur bana kalırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 30 Ekim 2018; 18:29:46 >

• bu arada sizi yeterince kinamadigimi fark ettim, sizi kiniyorum. kina gecemiz baslamistir arkadaslar kalkin hadi oturmaya gelmedik

• Ne diyorduk sokrates diyorduk evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 30 Ekim 2018; 19:29:39 >
  • zireael nickine bakilirsa zeki bir arkadassin. seninle az dertleselim @avcılarınavcısı nı özledim bana hic pas vermiyor. @Kraven ile @Mualla Lahuti Efendi desen tezlerine gomulmusler (e benim kadar zeki degiller ki hem calisma yapsinlar hem de sanatima mudahil olabilsinler) cok sıkılıyorum be, cok... bir torlak vardi o da elliade'in degerini anlayamadigi icin nazarimda sifir artik... bugunlerde durumlar karisik anlayacagin, lakatos'a geri dondum donecem...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.