Şimdi Ara

Dogecoin'in yaratıcısı Elon Musk hakkında konuştu: Bencil bir dolandırıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
13.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mhauhuhahuahua :D:D

• Kendi satmasa coinlerini böyle demezdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başına geleceği hissetmiş, Elon kendi coin nii üretince çöp olacak

• parası çok olan keriz silkeler parasını çoğaltır. eski nesil bunu yüksek faizle ve kooperatiflerle öğrenmişti. yeni nesil coin ile öğreniyor. mekanikler aynı isimler farklı.

insanlar coinden para kazanırken neden kazandıklarını sorgulamadılar. neden kazandığını bilmezsen, ne zaman kaybedeceğini de öngöremezsin.

• Bilime bakış açısı dolandırıcı zihniyetinden izler taşıyordu yıllardır. Her girdiği tartışmadaki abuk subuk tutumları geçmişte bunu gösterdi. Biz düşünceye değil icraata bakarızcı tayfaya bu sözlerde dokunmaz gerçi.

• Musk'un g*** kılı olamaz tipe bak bide dolandırıcı diyo.

• Içimden bir ses bu coin olayları çok kötü bitecek diyor hadi hayırlısı.

• Yinede şu ortamda doge ve ship almak mantıklı güzel kar bırakır yakın zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elon abiye kızmayın sayesinde iyi para kaldırdım...Dogecoin'in yaratıcısı Elon Musk hakkında konuştu: Bencil bir dolandırıcı 

Elon abi g*tünün kılıyız...Dogecoin'in yaratıcısı Elon Musk hakkında konuştu: Bencil bir dolandırıcı Aynen böyle devam.Dogecoin'in yaratıcısı Elon Musk hakkında konuştu: Bencil bir dolandırıcı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 16 Mayıs 2021; 23:54:56 >
  • Ne projesi birader proje mroje yok. Elon musk denen adam milyonları trollüyor. Atacağı bir twit ile istediği coini yükseltir. Millet bunun yazdığı coine yüklü giriyor, bu da hedeflediği miktara ulaşınca sistemden çıkıyor. Düşüp patlayan Spacex roketlerine, banttan çıkamayan Teslalara nasıl çözüm üretecek sanıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaratıcısı değil yazılımcısı…
  • Elon Musk'ı dogecoin için twitter'dan oylama ile seçildi adam seçilmiş başkan ağlamaya gerek yok Dogecoin'in yaratıcısı Elon Musk hakkında konuştu: Bencil bir dolandırıcı piyasayı manipüle etsede yinede adam bir lafı ile dogecoin'i yükseltiyor

• Elon Musk denilen adam amerikan borsalarından manipülasyondan men edilmiş adam. Gel gör ki millet hale doge doge diye sayıklayıp duruyor. :)

• Elon Musk'a inanıp kazananlar için Musk bir kahramandır.

Elon Musk'a inanıp batanlar için Musk bir adi şerefsizdir.

Musk her ne b.k ise peki onun peşinden gidenler nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

Elon abiye kızmayın sayesinde iyi para kaldırdım... 

Elon abi g*tünün kılıyız... Aynen böyle devam. 

Ne Abisi Elon Reis Üstad Sensei adam sayesinde 0.48 den Doge aldım 3.20 sattım Bistte görmediğim kar yazdırdı bana.Keşkedaha erken keşfetseydik.Adam çok kişiyi zengin etti.Dogecoinden batan var mı?

• Kesinlikle katılıyorum arkadaşa

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.