Şimdi Ara

Doğada Tek Başına | NTV (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
6
Favori
15.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flurry

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

1 saat filan olsa :)

genede tatmin etmez bizi,her akşam yarım saat olsa anca
    terapi gibi her akşam yemeklerden sonra bir doz alın

doğru:) katılıyorum
  • Çok güzel Bir Program. En beyendiğim sahne Sütleğen Otuyla Balık yakalama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sbnake3 -- 7 Mart 2012; 23:40:56 >
  • Yeni bölüm bugun arkadaslar hatırlatıyım dedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyuzo !

Yeni bölüm bugun arkadaslar hatırlatıyım dedım

Valla süpersin.
    Kös kös oturuyordum ne yapsam izlesem diye bakınıyordum ki cevaplanan mesajlarımda sayende başlığı gördüm.
    yoksa kaçacaktı güzelim program.
  • yeni bölüm :)
  • Bear Grylls de Soray Uzun Yolda cakmasiymis...
  • bu arada kangallarda baya büyümüş :)
  • keşke bu programla kalmasa bu tür yapımlar , daha fazla olması gerekir , tv dünyamızda çok gereksiz programlar var çünkü.
  • Bu bölümde pek bişi izleyemedik.Sanırım kar, tipi , fırtına çekimleri ve ev yapımınıda etkilemiş.
    Bu arada programı izlerken GU daki transferi kaçırdım iyi mi
  • Bu program Discovery'deki Man vs. Wild taklidi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: recaist

Bu bölümde pek bişi izleyemedik.Sanırım kar, tipi , fırtına çekimleri ve ev yapımınıda etkilemiş.
    Bu arada programı izlerken GU daki transferi kaçırdım iyi mi

Kendide diyordu twitterde
  • Bu sefer ben hatırlatayım dedim
    Saat :22:15 NTV

NTV’nin doğal hayata dikkat çekmeyi ve zorlu şartlarda hayatta kalmanın yollarını, göstererek anlatmayı amaçlayan sıra dışı programı ‘Doğada Tek Başına Dağ Evi’ yedinci bölümüyle ekranda. Bolu Dağları’nda, tek başına yaşamını idame ettirmeye çalışan Serdar Kılıç, önce iki gün boyunca yağan ve tüm çadırı kaplayan karları temizlemeye çalışıyor. Geçen hafta yaralı olarak bulduğu tavşanı iyileştiren Serdar, hayvanı tekrar doğaya salıyor. Hem ısınmak hem de evini tamamlamak için odun kesen Serdar, izleyicilere güvenli odun kırma tekniğini anlatıyor... Ve sonunda dağ evinin kapısını açıyor. Serdar, yüyüyerek Mudurnu’ya gidiyor. Yolda avcılarla karşılaşıp sohbet ediyor. Bu arada avcıların vurduğu bir domuzu buluyor. Mudurnu’da demirciye gidiyor ve demirci ustasıyla sohbet ediyor.

• Bende kapıyı unuttu sanmıştım
  • Program neden bu kadar geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

Program neden bu kadar geç

Okul çağındaki çocuklar izlemesin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: recaist

quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

Program neden bu kadar geç

Okul çağındaki çocuklar izlemesin diye

Okul çağındaki çocukların izlemesi gerekenler asıl bunlar
  • daha erken olabilir çünkü gerçekten çok güzel mesajlar veriyor aileler çocuklarına izletebilir, liselilere hatta ilkokullu gençlere
  • Fena şekilde sardı beni 3 bölüm art arda izledim :)
    keşke HD olarak yükleselermiş youtube'a.
  • Keşke biraz daha uzun olsa program. 40 dk civarı sürüyo. Tam kaptırıyorum kendimi o lanet defter giriyo doğayla benim arama
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Bu program Discovery'deki Man vs. Wild taklidi mi ?

Hayır taklidi değil. Çok daha içten ve samimi bu program. Diğerinde doğrudan ıssız bir yerden nasıl kurtulursun teması var. Burada insanın doğayla ilişkisi, doğanın önemi, aynı zamanda hayatta kalma becerileri.
    Ben çok beğeniyorum. Her bölümde 45dk'lığına da olsa uzaklara gitmek iyi geliyor.

Ek olarak, Dailymotion'daki videolar Youtube'dakilerden biraz daha kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre D -- 21 Mart 2012; 20:23:23 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.