Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.008
Cevap
50
Favori
204.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mangdasire

quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

chrismas bolumu ne zaman?

o da bu akşam sanırım bbc de.

hocam bu dsmart bbc hd de gösterime girer mi
  • şimdi izlemek için link bulanlar atabilirse çok seviniriz.
  • 720p olarak listeye ekledik bakalım :) Valla bitireli daha 1 ay bile olmadı ama özlemişim. Normalde İngilizce altyazı ile hemen izlerdim ama yol yorgunuyum, yarın geldiğimde izlerim artık.
  • İndiriyorum,özledim lann

Offfff yine ağlattın Doctor
    Humany-wumany

Amy ile Doctor'un birbirine trip atmaları güzeldi hahaha,hala gülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 26 Aralık 2011; 1:44:34 >
  • cok seviyorum ya bu christmas special episode'ları ya

ben bu diziye ölürüm biterim ya en kötü zamanımda bile yüzümü güldürebiliyor. helal olsun valla. bu saçma sapanlıkla eğlendiriyolar.
  • ilk 10dk sını izledim sonra devamını yılbaşında izlemeye kararverdim ama
    Şu kücük cocuğu şey sandım bi ara amy nin kücüklüğünü oynayan kızın saçları kesip erkek yapmışlar sandım acayip benziyolar
    bölüm güzele benziyor 3-4 bekleyip öyle izlicem yeni yıla en azından DW izleyerek girim

Edit:aaa dayanamicam izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyBatty -- 26 Aralık 2011; 16:25:58 >
  • 6. sezon noel bölümü,

bill bailey,doktor'un 1-2 ufak şakası,gelecekte petrol için ormanları yapay asit yağmuruyla eritmesi düşüncesinin korkunçluğu,son sahne ve "humany-wumany" dışında boş bir bölümdü.bu dediklerimi de toplasanız 5-6 dakika falan yapar dizide.

neden bilmiyorum ama sevemedim ben bu bölümü.çoğu bölümü açıp 2. izlediğim sefer olur fakat bu bir kere daha bakmayacağım bir bölüm olmuş.

kesinlikle moffat'ın en kötü bölümü.
  • Güzel bölümdü açıkcası.

Bundan sonra Amy olacak mı ?
  • Harikaydı çok beğendim bu bölümü. Blink,The end of time'dan sonra favori bölümlerimin arasında
  • Ben çok beğendim bu bölümü :) Hem ağlattı hem güldürdü, hatta ikisini aynı anda yaptırdı garip bir hale düştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

6. sezon noel bölümü,

bill bailey,doktor'un 1-2 ufak şakası,gelecekte petrol için ormanları yapay asit yağmuruyla eritmesi düşüncesinin korkunçluğu,son sahne ve "humany-wumany" dışında boş bir bölümdü.bu dediklerimi de toplasanız 5-6 dakika falan yapar dizide.

neden bilmiyorum ama sevemedim ben bu bölümü.çoğu bölümü açıp 2. izlediğim sefer olur fakat bu bir kere daha bakmayacağım bir bölüm olmuş.

Night Terrors bölümünü 2.sefer izledin mi merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: -YaLan-

quote:

6. sezon noel bölümü,

Ne kadar alakasız bir bölümdü o harbiden?

• quote:

quote:

6. sezon noel bölümü,

yok izlemedim.fakat öyle kötülendiği kadar yok bence,asıl curse of the black spot çok daha kötüydü.

bir de ben şunu fark ettim,arkadaşımla birlikte izleyince ben diziye odaklanamıyorum.biraz sohbet,biraz da duygularına engel olma geliyor sanırım.misal the god complex'i birlikte izlemiştik,çok etkilenmiştim.geçenlerde yeniden seyrettim,son sahnede gözlerim dolmuştu resmen.ben bundan sonra diziyi yalnız izleyeyim en iyisi.

işin komiği yorumlara bakılırsa da beğenmeyen nadir kişilerden birisiyim,kötü hissettim kendimi.acaba çok iyi bir bölümü arkadaşımla izleyerek heba mı ettim diye kara kara düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

6. sezon noel bölümü,

yok izlemedim.fakat öyle kötülendiği kadar yok bence,asıl curse of the black spot çok daha kötüydü.

bir de ben şunu fark ettim,arkadaşımla birlikte izleyince ben diziye odaklanamıyorum.biraz sohbet,biraz da duygularına engel olma geliyor sanırım.misal the god complex'i birlikte izlemiştik,çok etkilenmiştim.geçenlerde yeniden seyrettim,son sahnede gözlerim dolmuştu resmen.ben bundan sonra diziyi yalnız izleyeyim en iyisi.

işin komiği yorumlara bakılırsa da beğenmeyen nadir kişilerden birisiyim,kötü hissettim kendimi.acaba çok iyi bir bölümü arkadaşımla izleyerek heba mı ettim diye kara kara düşünüyorum.

Dostum sanırım sen arkadaşına izleyerek mındar etmişsin bölümü. Dediğim gibi hem ağladım bölümde hem kahkaha attım ve konusu da çok iyiydi.

• şirin bi bölümdü.

bill bailey de güzel olmuş.
  • Güzel bölümdü
  • Galiba sezonun ilk bölümü için 4 ay daha bekliycez
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

Galiba sezonun ilk bölümü için 4 ay daha bekliycez

bir değişiklik olmassa 7. sezon sonbaharda.buralar ölü kalacak uzunca bir süre.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

Galiba sezonun ilk bölümü için 4 ay daha bekliycez

bir değişiklik olmassa 7. sezon sonbaharda.buralar ölü kalacak uzunca bir süre.

malesef

• en azından yeni bölümün adını tarihini öğrenmiş oluruz.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.