Şimdi Ara

Doblo 2010 Makyajlı Fotoları (Her Açıdan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
131.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni doblonun makyajlı fotolarını sizinle paylaşmak istedim, buyrun. yeni doblo büyük fiorino gibi olmuş sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerbilisim -- 7 Ocak 2009; 10:57:35 >

• başlıktan yeni bişeyler varmış hissine kapıldım ama bunlar aylardır ortalıkta dolaşan kamufaljlı resimler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: dtnaim

başlıktan yeni bişeyler varmış hissine kapıldım ama bunlar aylardır ortalıkta dolaşan kamufaljlı resimler....

• quote:

başlıktan yeni bişeyler varmış hissine kapıldım ama bunlar aylardır ortalıkta dolaşan kamufaljlı resimler....

Aynen
  • bence doblonun burnu çok uzun olmuş bu da çok çirkin görünüyor.
  • bunlar daha model... Bitmiş halini görelim
  • fiorinonun uzatılmış ve yükseltilmiş versiyonu olacağa benziyor.
  • İkinci resme baktım da takla atmış Doblo gibi geldi yeniden çok.
  • Eski hali daha güzeldi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

quote:

• Doblo'dan çok kangoo'nun yanmış hali gibi olmuş :)
  • quote:

her zsman ki..resimLeR.!
  • tırt
  • Araba dökülmesin diye yama mışlar
  • Bu resimler aylardır forumda var zaten.Ayrıca makyajlı demişsiniz ama makyaz değil komple kasa değişti......Küçük bir tiyo,yeni doblonun kople kamuflaşsız ve en full versiyonunu camlı görmüş biri olarak konuşuyorum.Bence çok güzel olmuş,Arka bagaj kapağı çok şirin görünüyor.Ön tarafı bağzı kişiler linea ya benzetebilir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: GrandLOVE

Araba dökülmesin diye yama mışlar

• acaba fiyatı ve donanımlari nasıl olucak merak ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: roverver

Bu resimler aylardır forumda var zaten.Ayrıca makyajlı demişsiniz ama makyaz değil komple kasa değişti......Küçük bir tiyo,yeni doblonun kople kamuflaşsız ve en full versiyonunu camlı görmüş biri olarak konuşuyorum.Bence çok güzel olmuş,Arka bagaj kapağı çok şirin görünüyor.Ön tarafı bağzı kişiler linea ya benzetebilir....

keske bı resım alsaydınız
  • Resim aldığımı görürlerse benim için iyi olmaz.Sonra ıssız adam (işsiz adam) olurum....Saygılarımla...
    quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

quote:

Orjinalden alıntı: roverver

Bu resimler aylardır forumda var zaten.Ayrıca makyajlı demişsiniz ama makyaz değil komple kasa değişti......Küçük bir tiyo,yeni doblonun kople kamuflaşsız ve en full versiyonunu camlı görmüş biri olarak konuşuyorum.Bence çok güzel olmuş,Arka bagaj kapağı çok şirin görünüyor.Ön tarafı bağzı kişiler linea ya benzetebilir....

keske bı resım alsaydınız
  • hımm anladım ben onu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.