Şimdi Ara

DLNA Server Online Film İzleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımda web sayfalarında online izlediğim filmleri dlna özelliği olan panasonic televizyonuma yansıtmak istiyorum. Bunu yapabilen bir dlna media server var mı ?

• h1k1n H kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz seyin dlna ole alakası yok dlna için bilgisayar Hdd niz de filmler olmalı onları yarın yapıp tv den izlenmeli Ekrandaki Wep sayfasını bilgisayar da görmek için hdmi kablo ipe aktarın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Ipad te bunu yapabilen bir media server app si var. herhangi bir sitede açtığın videoyu tv ye yansıtıyor. Birde beni yanlış anladınız sanırım ben pc ekranını komple yansıtsın demiyorum ios taki uygulama gibi açtığım videoyu yansıtması bana yeter. Ki web sayfasında açtığımız film veya herhangi bir videoda hdd ye iniyor en nihayetinde... yinede cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
  • iOS da bir çok uygulama mevcut o isi yapabilen nplayeri ,tubie vs

• quote:

Orijinalden alıntı: h1k1n

Ipad te bunu yapabilen bir media server app si var. herhangi bir sitede açtığın videoyu tv ye yansıtıyor. Birde beni yanlış anladınız sanırım ben pc ekranını komple yansıtsın demiyorum ios taki uygulama gibi açtığım videoyu yansıtması bana yeter. Ki web sayfasında açtığımız film veya herhangi bir videoda hdd ye iniyor en nihayetinde... yinede cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Biraz daha açıklar mısın lütfen ?
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    şöyle söyliyeyim o zaman explorerla herhangi bir siteyi açtım ve bu sitede paylaşılan bir video var mesela bir film ve ben bu filmi kablosuz bağlantı ile (dlna) tvye yansıtmak istiyorum. Yukarıda reiis arkadaşımızın dediği gibi iosta böyle uygulamalar var. ipadte bu uygulamalardan birini kullandım online film izlenen sitelerden birini açıyorsunuz ve filmi tvye yansıtıyorsunuz. ipad ekranını değil siteyi değil sadece filmi yansıtıyordu kablosuz olarak.
  • quote:

şöyle söyliyeyim o zaman explorerla herhangi bir siteyi açtım ve bu sitede paylaşılan bir video var mesela bir film ve ben bu filmi kablosuz bağlantı ile (dlna) tvye yansıtmak istiyorum. Yukarıda reiis arkadaşımızın dediği gibi iosta böyle uygulamalar var. ipadte bu uygulamalardan birini kullandım online film izlenen sitelerden birini açıyorsunuz ve filmi tvye yansıtıyorsunuz. ipad ekranını değil siteyi değil sadece filmi yansıtıyordu kablosuz olarak.

İos uygulama ismi nedir ??

• Takip

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    https://itunes.apple.com/us/app/video-browser-for-samsung/id640556224?mt=8 yanlış hatırlamıyorsam buydu uygulama. bu uygulamanın lg için sony ve panasonic için olanı da var. windowsta da böle bir uygulama kesin vardır ama hangisi
  • quote:

https://itunes.apple.com/us/app/video-browser-for-samsung/id640556224?mt=8 yanlış hatırlamıyorsam buydu uygulama. bu uygulamanın lg için sony ve panasonic için olanı da var. windowsta da böle bir uygulama kesin vardır ama hangisi

"samsung allshare" kullanmıştım..
  • TV nin de aynı ağa bağlı olması gerek budurumda.
    ve tv dede smart özelliği bulunması gerekli olmalı.

benim vestel 9090 tv de benzer özellik var. android youtube uygulamasından yansıt dediğinizde
    aynı ağdaki vestel tv ye videoyu yansıtıyor.
    benzer şekilde vimeo uygulamasından da tv ye yansıtılabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.