Şimdi Ara

DLNA Özelliği Nasıl Kullanılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
13.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir smart tv aldık. Vestel marka. Dahili wifi yokmuş ama DLNA özelliğinin olduğu yazılı. Nedir ne işe yarar diye bakınca pc ve akıllı telefondaki ekranı tv ye aktarabiliyormuşuz. Ama ben bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Şimdi ben akıllı telefonumdaki bir filmi tv ekranından nasıl seyredebilirim. nasıl bi ayar yapacağız tv ile tel nasıl neyle bağlantı kurcak birbirini nasıl görcek bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy2005 -- 7 Ağustos 2016; 10:33:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Öncelikle tv nizi ev networküne bağlamanız lazım. WiFi olmadığına göre Ethernet kablosuyla bağlayacaksınız. Evdeki modemin arkasında kablo ile çıkış vardır.
    Ardından aynı networkte olan cihazlar ile iletişime geçeceksiniz bu akıllı telefon , tablet veya pc olabilir.
    PC nizde bir dosya paylaşım programı var ise Tv nin file sharing sekmesinde bu dosyaları görebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki internet şart mı. 40-50 tl ye wifi router satılıyor ysb. Onlardan taksam tv ye. Telefonla bağlantı kurar mı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.