Şimdi Ara

DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC - SPARK + Go Pro - Aerial Photography (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.303
Cevap
36
Favori
75.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: defected

quote:

Orijinalden alıntı: domario

Selamlar sim kart desteği olmayan sim kart olan bir ipad kullandığımızda gps çalışıyor mu? yani return home çalışıyor mu?

return to home çalışıyor da internet olmadığı için harita görüntüsü alınamıyor :(

Msjlarınızın tamamını takip etmedim ama çoğu arkadaş tarafından yanlış bilinen bir konu için yazayım dedim;hangi marka araç kullanıyorsunuz bilmiyorum ama genel olarak bu araçların update vb dışında, uçmak için yada haritayı vb görüntülemek için internet bağlantısına ihtiyacı yoktur.Tlf yada tabletinizde sadece ve sadece konum bildirim özelliğinin açık olması gerekiyor.Bu da,mesela p3 kullanıyorsanız,tlf nunuzun konumunu belirlemeye ve intelligent flight mod'u kullanmaya yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 17 Mart 2016; 23:52:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

@ozturkosman abiye yazdım konuya da yazayım bilen bir arkadaş olursa tecrübelerinden faydalanayım.

Bende bu cihazdan var, kullandım bir ara daha sonra bazı sebeplerden üzülerek de olsa kaldırdım, uygulamasını da telefondan sildim.

Şimdi DJI Vision uygulamasını tekrar kurdum cihazı çıkardım şarj ettim, çalıştırdım. Ama o da ne, kameraya bağlanamıyorum, 'failed to connect device' gibi bir uyarı alıyorum. Bind etmeyi denedim, kamera için QR kodu taratıcam ama kutusu yok, extender üzerinde yazan mac adresi ve QR kodu işe yaramıyor.

Kameramın MAC adresi lazım anladığım kadarı ile ama bulamıyorum. Nasıl bir yol izleyebilirim. Şimdiden çok teşekkürler.
  • support@dji.com yardımcı olur büyük ihtimalle, olmasa da yönlendirir.
  • Merhabalar,

Bende dji inspire 1 bulunmakta ve ekstra 3 adet tb 48 batarya mevcut. Sormak istediğiniz bir durum olursa yardımcı olabilirim arkadaşlar.
  • Merhabalar...
    geçtiğimiz haftalarda çok pis gaza gelip p3 pro aldım. çok memnunum yalnız... dji go uygulaması (samsung tab 3 var. ayrıca turkcell t 60 her ikisiylede denedim)
    ile koptere bağlanamıyorum. geçtiğimiz günlerde gelen güncellemeyi kursam sorunum düzelirmi??? yada tavsiyeniz olur mu???
  • Arkadaşlar dji 3 pro var elimizde rc signal lost diye bir hata alıyoruz çözümünü bilen varmı acaba

• Aracı ve kumandayı bir alt update sürümüne yükleyin.Kumanda 1.5.80,cihaz 1.7.60.
    Daha sonra ilk önce cihazı son sürüme yükleyin,daha sonra kumandayı.Her yüklemeden sonra cihaz ve kumandayı çalıştırın görsün birbirini.
    Unutmayın önce cihaz sonra kumanda.

• bugün aynende dediğinizi yaptım. ama maalesef işler daha sarpa sardı. artık makinem çalışmıyor off yaa napıcam...
    fabrika ayarlarına dönmek falan gibi bir şey yok mu. ya da reset gibi bir şey...
  • garrote kullanıcısına yanıt
    sanırım sizin makineniz içinde güncelleme gerekiyor. naçizane tavsiyem bilen birine yaptırın. bakın ben kendim yaparım dedim şimdi makinem çalışmıyor bile...
  • Kardeş ne yaptınız nasıl yaptınız bilmiyorum ama ben onları kafadan yazmadım ilk çıktığı zamanlardan beridir P3 ve yine ilk çıktığı günden beridir de p4 sahibi ve kullanıcısıyım.Yani bu cihazların özelliklerine,çalışma prensiplerine vb vb yabancı birisi değil,dahası bu cihazlar hakkında ortalama bir kullanıcının çok çok üstünde bilgiye sahibim.

Kendim yapıp denemediğim hiçbir şeyi bugüne kadar hiçbir yerde başkasına önermedim.Bilip önerdiklerim çoğunlukla Dji'ın kendi kaynaklarına dayanır yada kendi açık deneyimlerime.Sizin sorununuz için yazdığım da zaten dji in kendi sitesinden edinip kendiminde şu anki her iki cihazımda uygulamış olduğum yöntemdir,bundan kuşkunuz varsa dji.com da aynı bilgileri bulabilirsiniz.

Not:Onceki msjımdaki eski güncellemeye dönme ve sonra tekrar yenisini yükleme önerisi güncellemenin yanlış yapılıp "signal lost" hata msj'ı veren p3 ve p4 araçlar içindir.Sizin yazdığınız tablet veya telefonla araca bağlanamama yada go app i bu mobil cihazlarda çalıştıramama sorunu başka bir sorundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 11 Nisan 2016; 5:55:24 >

• bizgüncellemeyi yaptık sorunsuz çalıştı. şimdide follow mi nasıl açılıyor ne yaptıysam bulamadım
  • Son güncellemeden sonra P3ü henüz hiç kullanmadım.Menülerde değişme olabilir.
    1-Ilk önce telefonunuzdaki konum belirleme özelliğini aktive edin.
    2-Cihazı kendinizden 15-20 m kadar uzaklaştırın ve bir o kadarda yükselin.
    3-Uçuş modunu 'F' pozisyonuna alın.Otomatik olarak yeni bir pencere açılacak ve akıllı uçuş modlarını orada bulacaksınız.Açılmazsa gps sayısını ve sinyalini gösteren simgenin sağ tarafında belirecek olan simgeye tıklayın ekrana gelir.
    Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.Baran

Son güncellemeden sonra P3ü henüz hiç kullanmadım.Menülerde değişme olabilir.
    1-Ilk önce telefonunuzdaki konum belirleme özelliğini aktive edin.
    2-Cihazı kendinizden 15-20 m kadar uzaklaştırın ve bir o kadarda yükselin.
    3-Uçuş modunu 'F' pozisyonuna alın.Otomatik olarak yeni bir pencere açılacak ve akıllı uçuş modlarını orada bulacaksınız.Açılmazsa gps sayısını ve sinyalini gösteren simgenin sağ tarafında belirecek olan simgeye tıklayın ekrana gelir.
    Kolay gelsin.

Teşekkürler hocam bilgi için daha önce bulmuştuk ama güncellemeden sonra açamadık. Yazdıklarınızı deyicecegim.

• hocam phantom 4 un 3 den fazlalastırılmıs menzılı varmı yoksa aynımı
  • Dji'ın bilgilerine göre menzil aynı.P4 ü sadece birkez göl üzerinde uzun mesafe uçurdum,2850 m.Hiç sinyal zayıflaması bile olmadı.Tabi istesem daha fazla giderdi.Aynı gölde p3 ile 3500 gitmiştim ama aralıklarla pekçok kez sinyal kaybı olmuştu.

• Arkadaşlar merhaba,

DJİ PHANTOM 3 STANDART ile aranıza katıldım. Cihazdan gayet memnunum ( cihazı kontrol etme mesafesi dışında ) fakat bir türlü çözemediğim bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim..

İphone da yapabildiğim DJİ GO uygulaması sonucu ortaya çok güzel video klipler çıkartıyorum ve bunları yaparken çok zorlanmıyorum çünkü uygulama kolay. Burada yapamadığım ise telefonda düşük kalitede video yapabiliyorum, videoları cihazdan telefona attığımda ise DJİ GO uygulaması video çok yüksek çözünürlükte olduğu için videoyu editlememe izin vermiyor. Sizden ricam buna bir çözüm önermeniz. Benim istediğim yüksek çözünürlükte ve basit ama güzel videolar ortaya çıkarabilmek. Bu konu ile ilgili sizlerin bilgi ve tecrübelerine ihtiyacım var. İlginiz için teşekkür ederim şimdiden..

• beneoushtatic B kullanıcısına yanıt
    Merhaba sd karta kaydedilen videoları bilgisayara kuracağınız bir program ile aynı veya daha düşük çözünürlükte dönüştürme işleminden geçirirseniz tlfdaki program tanır.Tlfnda bu dönüştürmeyi ve editlemeyi yapacak bir program benim bildiğim yok.Ben bütün bu işlemleri bilgisayarda yapıyorum.Dönüştürmek için kullandığım program Apowersoft video converter.Yada hem converter hem editleme işlemini yapabildiğim Magix Video Delüxe.Her ikiside lisanslı,ben denemedim,bilmiyorum ama nette lisans kodu kırılmışını bulabilirsiniz sanırım yalnız bunun için biraz uğraşmanız gerekir.

• beneoushtatic B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sony Vegas Pro 13 işinizi görecektir. Program gayet basit. Youtube'da 2-3 video izleyip çok hızlı öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beneoushtatic

Arkadaşlar merhaba,

DJİ PHANTOM 3 STANDART ile aranıza katıldım. Cihazdan gayet memnunum ( cihazı kontrol etme mesafesi dışında ) fakat bir türlü çözemediğim bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim..

İphone da yapabildiğim DJİ GO uygulaması sonucu ortaya çok güzel video klipler çıkartıyorum ve bunları yaparken çok zorlanmıyorum çünkü uygulama kolay. Burada yapamadığım ise telefonda düşük kalitede video yapabiliyorum, videoları cihazdan telefona attığımda ise DJİ GO uygulaması video çok yüksek çözünürlükte olduğu için videoyu editlememe izin vermiyor. Sizden ricam buna bir çözüm önermeniz. Benim istediğim yüksek çözünürlükte ve basit ama güzel videolar ortaya çıkarabilmek. Bu konu ile ilgili sizlerin bilgi ve tecrübelerine ihtiyacım var. İlginiz için teşekkür ederim şimdiden..

bir tane şundan satın alıyorsun

çekimleri yaptıktan sonra phantom'daki sd kartı çıkartıp iphone'a takıyorsun, tüm videolarını full çözünürlükte cihaza atıyorsun

sonra imovie ile istediğin gibi inanılmaz basit bir şekilde düzenleyip yüksek çözünürlüklü kaydediyorsun.

öyle efsane prodüksiyon yapıcam, efektlerden efektlere koşucam falan demiyorsan pc ile uğraşma yazık günah convert etme işi 2000'lerin başında kaldı bu devirde ne convert'i?

bu arada başka sitelerde daha ucuza bulabilirsin o adaptörü. n11'den 78 liraya mı ne almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 19 Nisan 2016; 8:47:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

Merhaba,

Sony Vegas Pro 13 işinizi görecektir. Program gayet basit. Youtube'da 2-3 video izleyip çok hızlı öğrenebilirsiniz.

Teşekkürler indiriyorum :)

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.