Şimdi Ara

DJANGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu django nedir ne işe yarar biri açıklayabilir mi?

• Python ile web geliştirme yapmak için kullanılır.
  • Web geliştirmeye sıfırdan başlayanlara kurslarda gösterilir. Öğrenmesi kolaydır.

Temmuz 2004'te Ruby on Rails yayınlandıktan 1 yıl sonra Rails'in Python 'a uyarlanması ile ortaya çıkmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam yani amacı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamanınındelikanlısı

hocam yani amacı nedir ?
    Django, Python dili ile oluşturulmuş bir Python kütüphanesidir. Python ile web tabanlı projeler üretmemize yarar. Örneğin bu forumu bir Django framework ile oluşturabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Acar -- 30 Nisan 2020; 5:41:53 >
  • merhaba arkadaşlar,
    konu açamadığım için buraya yazıyorum. digital ocean üzerinden django projemi deploy etmek istiyorum fakat 8 saattir uğraşıyorum ve gunicorn, wsgi, nginx kurulumunu bir türlü yapamadım. bu konuda bilgisi olan var mı? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

merhaba arkadaşlar,
    konu açamadığım için buraya yazıyorum. digital ocean üzerinden django projemi deploy etmek istiyorum fakat 8 saattir uğraşıyorum ve gunicorn, wsgi, nginx kurulumunu bir türlü yapamadım. bu konuda bilgisi olan var mı? teşekkürler.
    Hocam tam ihtiyacınızı karşılar mı emin olamadım ancak AWS EC2 üzerinde bir nginx uwsgi kurulumunu şurada anlatmıştım , yardımcı olabilir.
    http://www.cemreacar.com/blog/aws-ec2-django-projesi-kurulumu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.