Şimdi Ara

DİZÜSTÜ pc tavsiyesi bugün alıcam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

uzun zamandır pc özlellikleri nedir ne değildir falan takip etmediğimden şimdi labtop almaya kalktım kafam çorba oldu.
    şimdi size danışmak istediğim bu işlemci olayında bir centrino, core duo bide dual core sanırım 3 tip var.
    bunlardan hangisi iyidir?

bide şöle bir durum var ben pc yi zorluyacağım çizim programları, mathlab gibi programlar kuracağım artı oyununda kralını oynayacağım....

bana toshiba, dell ve ibm üçgeninde öenereceğiniz makinalar nelerdir?
    bugün öğleden sonra makinayı alıp yarın akşam yurt dışına çıkıcam.yurt dışında bana problem çıkarmıcak bişey almak istiyorum.fiyatı 2000$ ve hafif üstü kadar çıkabileceğim bir meblağda olmalıdır.

teşekkür ederim.

• ibm çok dayanıklı bilgisayar.Ama oyun için tasarlanmış modeli yok.Toshibanın core2 duo modellerine bakabilirsiniz.ama toshiba pahalıdır ancak oda çok kalitelidir.
  • Pardon mesajı tam okuyamadığımdan önerim mantıksız olmuş.Bencede toshiba başlığını bir inceleyin.Güçlü yeni modelleri çıktı oyun içinde sizi idare edecek şeçenekler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercan_dede -- 3 Kasım 2008; 15:09:29 >
  • Dell iyidir ama toshiba'nın oyun için modellerine de bir bakın derim. Kolay gelsin.
  • İsteklerin için iyi bir ekran kartı gerektiğinden, Toshiba QOSMIO F50 serisini öneririm, bende f50-10g var memnunum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yataghan

Dell iyidir ama toshiba'nın oyun için modellerine de bir bakın derim. Kolay gelsin.

notebookdan oyun pcsi olmaz arkadaşlar ne olursa olsn notebooku kasar en kral sistem bile olsa notebookları oyun için tavsie etmiorm arkadaşım sende oyun için bi pc bakıosan masaüstünden şaşma derim
  • Bu kadar ön yargılı olmayın linkteki modele bakın.kasacak oyun gösterin bakalım bu makina da
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/index.php?act=ShowProduct&productID=7037&ref=nekadar
    hatta bundan daha iyisi bile var amerikada extreme işlemcili gtx ekran kartlı olan modeli.

tamam çok pahalı ama benim kastettiğim şu notebookda oyun oynanmaz demeyin oynanabiliyor.hatta dell'in xps ürünleri var.sırf oyun için.Ama ben olsam hayatta bu kadar para vermem verecek olsam bile süper bir masaüstü toplarım oyun oynamak için.

bende linkteki modelin ilk çıkanı var imzamda görebilirsiniz crysis hariç şu ana kadar çıkan tüm oyunları full ayarlarda oynadım takılma bile yapmıyor.Gayet akıcı.hatta amerikada 1000 dolara düştü benim model.1399 dolara almıştım.
    quote:

Orjinalden alıntı: ironmetal

quote:

Orjinalden alıntı: Yataghan

Dell iyidir ama toshiba'nın oyun için modellerine de bir bakın derim. Kolay gelsin.

notebookdan oyun pcsi olmaz arkadaşlar ne olursa olsn notebooku kasar en kral sistem bile olsa notebookları oyun için tavsie etmiorm arkadaşım sende oyun için bi pc bakıosan masaüstünden şaşma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kernell -- 7 Kasım 2008; 16:56:54 >
  • notebooklara ne kadar üst sınıf ekran kartı koysalarda güç tüketimi masaüstü bilgisayarlarınki kadar olamadığından masaüstü kartların üst sınıflarında ki seriler kadar randıman vermez.bu doğru.sonuçta notebook kasasına göre daha küçük hacimli üretilen mobil kartlar 19.5 volt üzerinden çalışıyor.
    ancak tabiki de masaüstü bir 9500 gt ile Notebook 9700M GTS yi aynı performansta görebiliriz.

Şu da bir gerçek ki 9700m gts de bir notbook ta güncel olarak kullanılan üst düzey bir kart.256 bit üzerinden akış sağlıyorki pro street ve sega rally gibi hız görselliğinde oynanan oyunlarda mükemmel akış sağlar...
  • mal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.