Şimdi Ara

Dizüstü bilgisayarın açilis sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar benim bir dizüstü bilgisayarım var, düne kadar her sey güzeldi, lakin çok saçma bir sorun oluştu, neyin sebep olduğunuda anlayamadım tahminim yazilimsal bir durum sorun güç düğmesine bastıktan 3 saniye sonra bilgisayarın sag kismindan tik diye bir ses gelip gücü kesmesi ve kapanmasi ama güç düğmesine basıp ardından hemen F11 basınca bios ekranı geliyor ESC basıp geri çikiyorum ve bilgisayar eskisi gibi açiliyor hatta windows açildiktan sonra yeniden baslat dediğimde sikintisiz çalisiyor ama kapatip açmak istedigimde ayni sorun oluyor bilgisayar sikintisiz hizli bir sekilde çalisiyor her hangi bir sorun gözükmüyor şimdilik.
    Değerli tahminlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler..

• Sorunu tam anlayamadım.Eğer bilgisayarı kapatmak istiyorsanız tuş ile değilde işletim sisteminden kapatmak her zaman iyidir.Açma/Kapama tuşuna basılı tuttuğunuzda aniden kapanır ve hiç tavsiye etmem bunu.Eğer aniden kapatırsanız 2-3 saniye tepki veremeyebilir.Bios ekranı sistemden sisteme değişiyor.Bahsetmiş olduğunuz her şey doğal.Doğal yollardan kapatıp açarsanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.Ayrıca hiç bir tuşa da basmayın açılırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veysigz -- 25 Ekim 2017; 1:51:49 >
  • zaten isletim sisteminden kapatıyorum tusa basarak değil, ayrıca açilirken bios tuşuna basmazsam 3 saniye sonra gucu kesiyor..
  • Bugün güç düğmesine bastıktan sonra hiç bir tusa basmama gerek kalmadan açılmaya basladi yani şimdilik sorun yok ama neden hala böyle bir sorun yaptigini anlayamadim bir tahmini olan yokmu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.