Şimdi Ara

Dizüstü Bilgisayarda Android deneyimi Remix OS video inceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
4.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Remix os u win tabletime kurmayi denedim ancak androidx86 simgesi çıktıktan sonra gri ekranda takılı kalmakta nasil bir çözümü var acaba bunun ???
    X64 x86 eski yeni tum sürümlerini denedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi socket 939 -- 23 Kasım 2016; 21:17:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: socket 939

Remix os u win tabletime kurmayi denedim ancak androidx86 simgesi çıktıktan sonra gri ekranda takılı kalmakta nasil bir çözümü var acaba bunun ???
    X64 x86 eski yeni tum sürümlerini denedim...

Ne hatası veriyor? Dahili Sis ekran kartlarının tümüne uyumsuz dahili Intel ekran kartlarının bazılarına uyumsuz. Tabletin donanım özelliklerini yazar veya tam modelini yazarsanız ve ekrandaki hatayı paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  • comsat C kullanıcısına yanıt
    Cpu:Z3735f
    Model :homotech wi101
    Hata vermemekte yeşil android x86 simgesinden sonra hafif grimsi bir ekranda kalmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi socket 939 -- 25 Kasım 2016; 20:16:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: socket 939

Cpu:Z3735f
    Model :homotech wi101
    Hata vermemekte yeşil android x86 simgesinden sonra hafif grimsi bir ekranda kalmakta.

RemixOS'un bunda hata vermesi doğal. RemixOS Desktop ve Notebook sistemleri için geliştirilen bir Android tabanlı işletim sistemi ve dahili intel ekran kartları ile sorun çıkarttığını yazmıştım. Sizin elinizdeki cihaz bir tablet PC ve işlemci seri numarasından bakınca içerisinde dahili Intel® HD Graphics dahili ekran kartı olduğunu gördüm.

Sizin o cihaza kurmanız gereken tablet için olan Android sürümü. İşlemciniz 64 bit destekliyor bu sebeple 64 bit sürümü paylaştım ama sorun yaşarsanız 32 bit sürümü de deneyebilirsiniz.

64 bit;https://osdn.net/frs/redir.php?m=rwthaachen&f=%2Fandroid-x86%2F65890%2Fandroid-x86_64-6.0-r1.iso

32 bit;https://osdn.net/frs/redir.php?m=onet&f=%2Fandroid-x86%2F65890%2Fandroid-x86-6.0-r1.iso

• Remix os sektede kalmış bir proje. Bu kadar emeği ARM platformuna soksalardı %50 daha fazla destekçisi olurdu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • usb 3.0 harici HDD'nin bir bölümüne kurmak mümkün mü?

Belki sorulmuştur ancak ben bulamadım.
  • mbs02 kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir video var.

• snomask kullanıcısına yanıt
    buna benzer video bende gördüm ama sanki bunda dahili HDD'ya yapıyor mantıken harici HDD'ye de olmalı ancak tam bir cevap bulamadım maalesef.
  • Arkadaşlar ben başka bir kaynaktan USB'ye kurdum ancak usbyi biçimlendiremiyorum. Bi kaç programla denedim sadece 1.44 GB alanı görünüyor. Bi yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar ben başka bir kaynaktan USB'ye kurdum ancak usbyi biçimlendiremiyorum. Bi kaç programla denedim sadece 1.44 GB alanı görünüyor. Bi yardımcı olabilir misiniz?

Bir ara basima gelmisti. Programsiz format atmayi deneyin. Yazdiklarim alintidir, disk numarasini secerken dikkatli olun yanlislikla harddiski ucurmayin.

Başlat + R kombinasyonu ile Çalıştır uygulaması açılır.

diskpart yazılarak devam edilir ve yönetici onayı verilir.

list disk komutu girilerek bağlı diskler görüntülenir.

Format atılacak olan disk bulunur. Örneğin flash bellek numarası 1 ise select disk 1 komutu girilir.

clean komutu girilerek disk temizlenir.

create partition primary ile birincil bölüm oluşturulur.

Oluşturulan bölümü seçmek için select partition 1 komutu girilir.

format fs=fat32 komutu ile bölüm biçimlendirilir.

Hızlı biçimlendirme için format fs=fat32 quick komutu girilebilir. NTFS dosya biçimi için ise format fs=ntfs girilebilir.

assign komutu ile biçimlendirilmiş belleğe harf atanır ve tüm işlemler tamamlanmış olur.

• Yazılımda nasıl düzelme var mı ,eksiklikler devam ediyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.