Şimdi Ara

dizüstü bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende casper dizüstü bilgisayarı var 2 ay önce ısınıp kapanma sorunu sebebiyle garanti süresi devam etmesi sebebiyle yetkili servise götürdüm . Macun ve fan temizliğinin ardında ürünü aldım bir kaç hafta düzenli bir şekilde kullandım sorun yok gibiydi 2 hafta önce açık durduğunda bile 5 dk içinde ısınıp kapanmaya başladı tekrar götürdüm soğutucu panelini değiştirdiklerini söyleyip ürünü geri aldım 1 hafta sorunsuz kullandım şimdi tekrar bilgisayar ısı çok yüksek ve bir süre sonra kapanmaya başlıyor ne yapmalıyım servise götürüp ürün değişikliği isteğinde bulunabilir miyim veya ne yapmam gerekir ? ürün alınalı 1 sene olmadı .

• aynı sorundan itibaren 4 kez götürürseniz para iade hakkınız olmuş olur casper ne yazıkki soğutma konusunda başarısız bir firma dikkat ettiyseniz diğer markaların ürünleri aynı özellikte olmasına rağmen 2 katı fiyatında

nacizane tavsiyem ne yapıp edip tüketici hakem heyetine kadar sürükleyin paranızı 2 3 ay sonrada olmuş olsa tamamını iade alın ve casper'dan kurtulun

1 sene önceki fatura tutarını iade almış olucaksınız buradan çok avantajlı olur. dediğim gibi önce 4.kez servise girsin çıksın servis raporlarıyla doğru kaymakamlığa

altefnatif çözüm istiyorsanız sağlam bir soğutucu yardımcı olur.
  • tesekkür ederim şansımı deniyeceğim inş. paramı kurtarırım .
  • Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.