Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dizüstü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    266 Mesaj
    ü

Slm arkadaşlar benim yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım.var Bu konuda bilgisi olan gerekli bilgilendirmeyi yapsın

|
    |
  • Binbaşı
    1259 Mesaj
    ihtiyacın kısa orta ve uzun vadelerde nedir arkadaşım ihtiyacını söylersen yani ne için kullanacaksın onu söylersen yardımcı olabiliriz !!!!!!!!
    |
    |
  • Yarbay
    7396 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Foilman

ü

Slm arkadaşlar benim yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım.var Bu konuda bilgisi olan gerekli bilgilendirmeyi yapsın

sen önce gerekli araştırmayı yap, ondan sonra gel sor bu nasıl diye... böyle soru mu olurmuş? hem millet gerekli bilgilendirmeyi yapmak zorunda mı? ayrıca gerekli bilgilendirmeden kastın ne? şaçma sapan bi topic açmışsın zaten 9999999 tane laptop topiği var.
    |
    |

• Yarbay
    2958 Mesaj
    ihtiyacını belirtirsen daha kolay yardımcı oluruz.
    @catalyst
    kardeş, niye millete bu kadar sert çıkıyorsun?
    |
    |
    cocua bagarmayın yaf
    |
    |

• Yarbay
    2064 Mesaj
    Bu forum cozuttu en sonunda. Bİ kaç güne kadar biri çıkıp suyla çalışan arabanın nasıl yapılacağını sorarsa hiç şaşırmam...
    |
    |

Orjinalden alıntı: Administrato®

Bu forum cozuttu en sonunda. Bİ kaç güne kadar biri çıkıp suyla çalışan arabanın nasıl yapılacağını sorarsa hiç şaşırmam...

eee o da bir nevi donanım
    |
    |

• Yarbay
    3755 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    395 Mesaj
    Her gün birileri çıkıyor Laptop topiği açıyor, buna son vermek için sanırım "Laptop Alacaklar Dikkat!!!! Laptop Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler" diye bir üst konu açılsa hiç fena olmaz.. Yok ya düşündümde buda yapılsa hiçbirşeyin değişeceğini sanmıyorum....
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    896 Mesaj
    kaliteli urunu makul fiyata almak istıyorsan dell modellerine bak benım onerım bu
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=INF.LSDTINS510MTXH
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: egzantirig

herkes begendigi lap topu sölesin işte 2 satır ... elimiz düşmez ya...
    |
    |
    pentıum 4 2.0 veya üstü işlemci enaz 512 ram 64 mb ortalama bir ekran katrtı(ge force fx olabilir) 15'' ekran 80 gb hard disk .............özellikleri ortalama bu olan bir diz üstü bilgisayar istiyorum....En azından ne kadarı gözden çıkarmalıyım......
    |
    |
  • Yarbay
    5238 Mesaj
    |
    |
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 250 GB 840 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
  • Emekli Yönetici
    9244 Mesaj
    mavibilgisayarda msi var fiyatı 1099 dolar ama kesinlikle en az 1500 dolarlık bir laptop
    1.6 dothan
    60 gb
    ati 9700 vga
    1400*1050 çöz.
    ...
    bi bak istersen bence kaçmaz.
    |
    |
    Core2Duo E6850@3600mhz //Big Water 735//Abit IN9 32XMAX Wifi //Sapphire 4770//2*2GB Crucial Ballistic Tracer//2*500 Gb Seagate RAID0//HP W2207//Ev Yapımı Feel! Tıkla //LG Dvd-rw//Philips cd-rw//Lc POWER 550Watt//HP 1315 All in one//Creative Megaworks THX550 5 1//Creative Audigy2ZS //Logitech Momo Racing Force//
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
Masal
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.