Şimdi Ara

Dizi önerirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu zamana kadar devam ettiğim ve bitirdiğim diziler:
    Prison Break
    Breaking Bad
    Spartacus
    Game of Thrones
    Person of Interest (beklemekten ömrüm çürüdü arkadaş)
    Vikings
    The Walking Dead
    Fear The Walking Dead
    Limitless

American Horror Story(çok rahatsız etti beni 6. bölümde falan kapatmıştım)
    Teen Wolf (hiç sevmedim)

Bunlar haricinde kardeş sen şu diziyi şimdiye kadar niye izlemedin mutlaka izlemelisin diyebileceğiniz dizi önerilerinden bekliyorum

• dexter
    oz
    24
    house of cards
    fargo
    better call saul
    hannibal
    true detective
    luther
    narcos
    sherlock
    fringe
    daredevil
    the fall
    the killing
    ash vs evil dead.
  • better call saul ilk bölümleri çok sıkıcıydı şuan nasıl gidiyor ?
  • Başka önerisi olan yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumba198

Başka önerisi olan yok mu ?

Hocam bu diziler genelde Türkçe dublaj mi oluyor yoksa alt yazılı mi izliyorsunuz. Yabancı dizilere pek bakamıyorum o yüzden sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bazı dizilerin dublajı var lakin çoğunun ki yok öyle olunca hiç dublajlı izlemiyorum altyazıya alışınca saçma geliyor aynı şekilde filmlerde de öyle
  • E tabiki oyuncuların orjinal sesini duymak en iyisi. O konuda haklısın hocam. Son Man of Steel filminde Feora'nın orjinal sesini duymak çok güzel. Boş vakitlerimde bende bir yerden başlamayı düşünüyordum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regardy sth. -- 14 Mart 2016; 17:39:23 >
  • Yukarıda izlediğim dizilerin hepsini gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz hocam hepsini çok seveceğinizi düşünüyorum çok kaliteli diziler başlangıç olarak Prison Break ile başlayabilirsiniz :)
  • Eyvallah hocam dikkate alacağım.

• quote:

Bu zamana kadar devam ettiğim ve bitirdiğim diziler:
    Prison Break
    Breaking Bad
    Spartacus
    Game of Thrones
    Person of Interest (beklemekten ömrüm çürüdü arkadaş)
    Vikings
    The Walking Dead
    Fear The Walking Dead
    Limitless

American Horror Story(çok rahatsız etti beni 6. bölümde falan kapatmıştım)
    Teen Wolf (hiç sevmedim)

Bunlar haricinde kardeş sen şu diziyi şimdiye kadar niye izlemedin mutlaka izlemelisin diyebileceğiniz dizi önerilerinden bekliyorum

house of cards
    fringe
    house md
    true detective
    the oz
    bron / broen

• belli belirsiz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Diğerleri gibi yardırmıcam öle 20-30 dizi ismi falan , sadece Yeni çıkmış olan Lucifer ( fox tv ) a bir bakmanı öneririm dostum

Edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkin59 -- 15 Mart 2016; 16:50:41 >
  • Erkin59 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Banshee ye başladım bitirdikten sonra ona geçebilirim sağolun
  • quote:

Teşekkür ederim Banshee ye başladım bitirdikten sonra ona geçebilirim sağolun

Banshee nasıl bir dizi dostum görüşlerini merak ediyorum
  • bymamunn kullanıcısına yanıt
    Çok sevdim hocam günde 3-4 bölüm çerez gibi gidiyor sürükleyici biraz +18 fazla çok değil ama var lakin karakterler kurgu çok güzel ilerliyor sıkmıyor adamı öneririm kesinlikle.
  • quote:

Çok sevdim hocam günde 3-4 bölüm çerez gibi gidiyor sürükleyici biraz +18 fazla çok değil ama var lakin karakterler kurgu çok güzel ilerliyor sıkmıyor adamı öneririm kesinlikle.

Final yapmış mı yoksa devam mı etmekte ?
  • bymamunn kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor 4. sezon 1 Nisanda başlayacak 10 bölümden oluşuyor sezonlar 1 saat.
  • LOST

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Lost'u izlemeyi düşündüm ama sorduklarım ya çok seviyor yada nefret ediyor kararsız kaldım
  • cumba198 kullanıcısına yanıt
    Lost dünyaya Amerikan dizilerinin yayılmasındakien önemlietkenlerden biridir. İlk 5 sezonu mükemmel bir diziydi. Son sezonu beğenenler de oldu beğenmeyenler de. Beğenmeyenlerin büyük çoğunluğu anlayamadığı için beğenmedi. Finalinde internette okuduğunuz gibi
    herkes ölmüyor. hatta hiç kimse ölmüyor, bazıları hiç adaya bile gelmemiş aslında.
    .

Spoiler da finalde ne olduğuyla ilgili bir spoiler var. Ama spoilerı açarsanız da izleyebilirsiniz. Aslında spoiler da yazanlar doğru ama aslında değil
    Bence ölmeden önce izlenmesi gereken 1 numaralı dizidir Lost.
    Diziyi izlerseniz bitirince haber verin de tam olarak finalle ilgili bir açıklama yapayım size. JJ Abrams'ın konuşmalarına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 17 Mart 2016; 14:50:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.