Şimdi Ara

Dizel KM’si Yılda 40.000 Km/Yıl altındaysa [%100 KM DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel şeylere bende varım :):) kim haklı farketmez ahahah :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her dizel yılda 40bin yapacak diye bir kaide mi var ? 2011 de sıfır aldığımız a6 2.0tdi daha henüz 200bini gördü ayrıca 2015 te yine bir a3 1.6 tdi aldım sıfır, şuan 35 bin kmde. Ben şimdi bu araçların kmlerini %100 ihtimalle sıfırlamış mı oluyorum ?

• 2 yaşındaki aracım 5 bin km de bile değil. Şimdi km düşürülmüş mü oluyor? Bir de dizel demiş. Herhalde benzinliler garajda yatıyor.

Ne kadar boş konu yahu. Üye blok konu ban.

• 2015 model dizel aracım 66bin de. Bence daha fazla saçmalama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Ne zaman dizel hangi koşullarda benzinli alacağını bilmeyen ve garaja kapatıp toplu taşımaya binen memurlar olduğunu biliyorum
    E tamam işte bu cümleyle kendi tezini de çürütmüş oldun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntılı anlaşılan..
    Bizde 2005 model sıfır alınan dizeli 2014de 100k km de sattık. Ardından aldığımız sıfır benzinli şuan 67k km de. Her sene toplamda 3k km memleket maceramız oluyor. Her ihtiyaç anında, keyfimiz istediğinde biniyoruz yeri geliyor 150 metredeki markete dahi araçla gidiliyor, ama bir türlü senede 15k kmyi göremedik. Etrafımızdaki birçok ailede ayni durumda, bizim araç kilometresini düşürüyor bizden habersiz demek ki aydınlandık sayende..

• Başlık sahibinin canına tak etmiş belli ki bu konu biraz abartarak söylemiş ama anlattığı konu cidden can sıkıcı bir konu. Ortalık çakal kaynıyor. Km leri oynanmış tonlarca arabalar var. Çamurluk çizildiği için değiştiren var. Akıllı bir ahlaksız tamamda hem ahlaksız hemde gerizekalı insanları görünce insanın canı sıkılıyor. 2. el araba alıp, satmamış kişiler pek bilmez ama piyasa sigorta şirketinin şişirdiği hasar kayıtlı , kısa süreli takside çalışmış araçlar kaynıyor ve daha niceleri. Hangisi dürüst bilemiyorsun. Bizzat sigortacım dedi yanmış arabayı keyfekeder boyalı diye satmışlar müşterisine.Şahsen arabamı satacağım paraya ihtiyacım olduğu için ama sırf 2. el piyasasını bildiğim için arabamı satmadan nasıl işin içinden çıkarım derdindeyim. Bu arada arabam 6 yaşında 65 binde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenolog -- 11 Mayıs 2020; 6:38:8 >
  • Hemen gidip 330bin yazan kmyi 560bin olarak değiştiriyorum. Nede olsa dizel gece bizden gizlicez gezmiştir.

• Vw Caddy 2015 trendline manuel 1.6 tdi yeni kasa

39.000 km....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 de sıfır dizel araç aldım. şu an 3 yaşına basmak üzere kilometre 30.500. saygılar.

• 2009 dizel aracım 135 binde , 10-15 bin km yılda ,ilk sahibi
    2013 benzinli arac ise 67 binde , ilk sahibi
    şimdi bunlar km mi düşürülmüş ,
    çok saçma bir genelleme olmuş
  • 2015 model dacia duster dizel var 35.000km de birkac defa uzun yolda yaptik

• Resmen saçmalamışsın
  • 5 yaşında dizel aracım var, 80.000 km’de. Saçmasapan tespitlerinizi forumda değil gidin kahvede paylaşın.

• Erdalll gene rahat durmuyosun Erdall
    Pilavından kocama taş çıksın Erdal
    Dişinin arasına yemek girsinde çıkarmaya kürdan bulama Erdal :)))

• Saçma bir tespit. 2016 model dizel aracım 58.000 km'de ...
  • mart 2019 da dizel araç aldım, mayıs 2020 oldu daha yeni 5000 km yaptım, haftasonu işe gidiyorum sadece, gezmeye de zamanım olmuyor pek, ayrıca yakıt da çeşmeden dolmuyor.
  • 2015 passat 59binde aynen km düşürdüm. Mazot bedava da ben gezmedim

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    2016 118i 6000 kmde
    2013 passat 1.6 tdi 60000 kmde aracım var

• 2014 model dizel Corolla sahibiyim. Şu anda 35.000 km'de.
    Şirket aracı kullandığım için garajda duruyor. Ben kilometreyi mi düşürmüş oldum şimdi?
    Yapacağınız tesbiti ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berden -- 11 Mayıs 2020; 8:31:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.