Şimdi Ara

Dizel Auris Almayı Düşünüyoruz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
86.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2012 d4d comfort extra da soğutmali torpido varmi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adelfaber

Dizel otomatik Auris almak istiyorum.37 bin tl civarında param var.1-Dizel otomatik mantıklı mı yoksa düz mü alayım? 2-İkinci el 40 bin lira civarı 2011 veya 2012 model mi almalıyım yoksa borca girip sıfır mı almalıyım?

bende cevap bekliyorum...
  • 2009 comfort extra dizel 6 ileri vites araç sahibiydim 15 ay da 30.000 km yaptım çok memnumdum . 3 ay evvel elden çıkardım . sürüş keyfi tatminkardı.yakıt olarakta ekonomik değerlere ulaşıyo bence en büyük eksikliği bagaj hacmidir.
  • Arkadaşlar topik eski fakat almak istediğim araç ile ilgili 2012 model auris almak istiyorum aranızda arcını satan varmı arkadaşlar

• ornkrm O kullanıcısına yanıt
    Satmayı düşünmüyorum ama bende de 2012 comfort plus dizel manuel var 3. senesinde araç sormak istediğiniz varsa yardımcı olabilirim :)
  • Merhaba arkadaşlar 1 ay önce Toyota Auris 1.4 dizel aldım 37.000 tl. Araç 10000 km de bir servis bakımlı ancak fiyat nasıl dersiniz? Fazla mı acaba??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 1 ay önce Toyota Auris 1.4 dizel aldım 37.000 tl. Araç 10000 km de bir servis bakımlı ancak fiyat nasıl dersiniz? Fazla mı acaba??

• Bu arada araç 2007 model comfort

• 2011 model düz vites 85 binde kaza,boya,değişen yok 43 bin tl. Tavsiye eder misiniz?
  • otomatik vites , dizel 2012 model bulup almayı düşünüyorum ama satan yok
  • 2013 ve üzeri 1.4 D-4D auris en full den en boşa doğru sıralaması nasıl. maddi durumuma göre alabildiğin en dolu modelini almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aahhmmeettt -- 28 Mayıs 2017; 19:43:2 >
  • En dolusu

1-premium navi olarak gecer daha sonra

2- duz premium gelir

3-advence skypack

4-advence

5-active skypack

6-active

Dizel bu sekilde arkadaslar benzinlide ek olarak life secenegi var dizel active den basliyor.
    Skypack secenegi cam tavan arkadaslar birde ek olarak karartilmis arka ve yan camlar oluyor skypck te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel_arif16 -- 30 Mayıs 2017; 15:40:18 >
  • Arkadaşlar konuyu bi daha hortlaticam. 2012 2011 dizel otomatik bakıyoruz. Yeni yorumlarınız varsa alalım. Bir de satan varsa diye sormak istedim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.