Şimdi Ara

Diyet yapıyorum Coca Cola Zero Kilo aldırırmı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
168.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aldırmaz.2 ayda 15 kilo verdim günde 3 bardak zero içerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devil_0606

Hort için özür :) Arkadaşlar ben 26 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç sporla uğraşmadım..20 yaşımdan sonra kilo almaya başladım.2011 de askerden döndüğümde 88 kiloydum bu arada boyum 182.

Geçen çarşamba artık yeter diyip 109 kilo ile spora başladım (inanılmaz kalça ve göbeğim var).Alkol tüketmem günde 2 litre kola içerdim ve yediklerime hiiiç dikkat etmezdim..

1 haftadır günde 1 saat ortalama 6-6.5 kilometre ile hafif tempo koşu ve hızlı yürüyüş ile 600 kalorilik koşu bandında kalıyorum..

Kolayı kesinlikle içmiyorum beyaz ekmek yemiyorum yağı ve çaya kahveye şekeri tamamen kestim..

Bugün tartıldım ve 106.5 kiloyum yani tam 2.5 kilo vermişim..

İşin özü;

Bir kola profesörü olarak :)) kesinlikle her türlüsü çok zararlı kandırmayın kendinizi sakın tüketmeyin hayatımı kararttı..

Gırtlağı keseceksiniz arkadaşlar dikkat edeceksiniz

1 litre kolayı yakmak için ortalama 1.5 saat deli gibi koşuyorsunuz inanın çok zor :)

Sürçi lisan ettiysem affola herkese mutlu ve sağlıklı bir yaşam dilerim.

Hocam zero nun içinde yapay tatlandırıcı olduğu için daha zararlıymış. Vücut şeker aldığını sanıyor ona göre önlem vs alıyor. Bakıyorki ne gelen var ne giden :) sen genede araştır. Sağlığından olma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hadi be bende kola istedi canım alayım dedim diyet kola vardı zero onu aldım oda şeker hastalığına yol açar Allah korusun şeker alınmış sanıyormuş vucüt kilo yapmasada sağlık için tehlikeli maksimum 1 bardak içerim zaten onuda yarım kupa içtim az önce pişman oldum şimdi dolu kolayı çöpe atsam mı diye düşünüyorum
  • diyet yapıyordum yazın 105 ten 85 e düştüm hergünde zero içtim hiç etkilemedi öyle ahım şahım bir sporda yapmadım
  • Updullah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kilo vermek istiyorum bu hafta içi spora başlayacağım göbeğim artık otururken bile rahatsız etmeye başladı. 183 boy 90 kiloyu geçtim daha öncelerde 78 e kadar düşmüştüm. Şeker ve beyaz ekmek zaten yıllardır kullanmıyorum. Birayı en aza indirmeye çalışıyorum.

Yaza girdiğimiz için canım sürekli soğuk bir şeyler içmek istiyor. Spor yapan bi arkadaşım zeronun da kilo aldırdığını içmemem gerektiğini söylüyor.
  • Kesinlikle kilo aldırmıyor senelerdır sekerlı kola ıcen bırısı olarak alışmam 1 2 ayı buldu şimdi sekerlısını hayatta ıcermıyorum.baya bı fark yaratıyor..ama şurasıda kesin iştahı aşırı derecede artırıyor:D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.