Şimdi Ara

Diyet programım nasıl? protein tozu alsam mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler baştan söylim kırmızı et+tavuk+balık hiçbirşey yemiyorum çünkü %70 vejeteryanım. sucuk+sosis falan yiyorum ama diyette olmaz haliyle
    Programım aşağı yukarı hergün böyle, çoğu kişi gibi değişmiyorum ki maddi durumdanda kaynaklanıyor

Hergün 15dk bisiklet ısınma ve sonra dışarıda 1 saat yürüyüş orta tempo
    Sizce protein tozu almama gerek var mı? hayatımda hiç kullanmadım ve kullanmaktanda korkmuyorum dersem yalan olur. Ayrıcana hiç bilmediğim için bilinçsizce kullanıp mok yoluna gitmeyim. 1.85 130 kiloyum

kahvaltı:
    3-4 dilim kepek ekmeği, peynir, zeytin, domates, salata, 1 tatlı kaşığı bal, süt veya çay, 1 yumurta. kahvaltı sırasında 2 bardak soğuk su

öğle:
    bazen müsli, bazende atıştırma leblebi,galeta. meyveler, brokoli vsvs

akşam:
    evde ne varsa az yağlı yemek ve çorba

aldığım vitaminler var. Hergün 1 tane b12 vitamin hapı, hergün 1 tane biotin ve çinko vitamin hapı, d3 vitamin hapı(2 kez aldım ve 1 kere daha kaldı sadece)
    balık hapı hergün 1 tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanapuanım9kankaa -- 17 Ekim 2017; 19:11:9 >

• Gerek yok, önce fazla kiloyu ver şuan ihtiyacın yok bence.

Beslenmene bakliyat ve kuruyemiş eklersen protein oranı baya artar.

Günlük yumurta sayısınıda 4-5 e çıkarabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bol bol yoğurt yiyebilirsin arkadaşın dediği gibi kuruyemiş olarak 1 avuç çiğ badem süper olur. nasıl vejeteryan olabiliyorsunuz bir adanalı olarak hiç anlayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 18 Ekim 2017; 10:58:44 >
  • Vejeteryanlik dogaya aykiri,doganin kanunu bu guclu gicsuzu yer.Tanri bizi boyle yaratmis ne yapalim?Et girmeyen vucut olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.