Şimdi Ara

Diyarbakır Dicle Üniversitesi yazanlar ve düşünenler gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben Diyarbakır'da yaşıyorum. Doğu ve Güney Doğu'da bence en iyi seçim olacaktır. ulaşım ucuz yaşam şehri olduğu için fiyatlar iyi ve metropol-merkezi bir şehir. her telden insan var ve lüks mekanlar janjanlı gençler doyasıya var. üniversite merkeze çok yakındır ve merkezi yerde genelde her yere rahatlıkla ulaşılır. bir kısım batı şehirlerin aksine Diyarbakır'da merkez çok gelişmiştir. yazmayı düşünenler akıllarında soru işareti varsa sorabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 23 Temmuz 2019; 10:36:36 >

• Hocam beni hırsızlık vb tehlikeler korkutuyor orada açıkçası yalnız yasamayi düşünüyorum da birkaç kişinin anlattıkları vazgeçirdi şehirden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gollume kullanıcısına yanıt
    Bende orada yaşiyorum öyle şeyler nadir var hocam artık eskisi gibi değil

Bişey olmaz korkma hanımevladı

• wardsg1 W kullanıcısına yanıt
    Kadınım ve tek başıma yaşamaktan bahsediyorum ne hanimevlatligi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gollume

Hocam beni hırsızlık vb tehlikeler korkutuyor orada açıkçası yalnız yasamayi düşünüyorum da birkaç kişinin anlattıkları vazgeçirdi şehirden
    ben 23 yıldır yaşıyorum bir kez bile hırsızlığa denk gelmedim ama hiç hırsızlık olmuyor demek yanlışlık olur. birçok şehirde olduğu gibi kötü yerler var. mesela sur'da yaşarsan hırsızlığa gelebilme ihtimalin yüksek. ama ofis- toplu konutlar- tesisler-dicle kent- otogar gibi yerlerde yaşayacaksan hırsızlığa denk gelebilme ihtimalin yok denilebilecek şekilde azalıyor.

aslında Polis kuvvetleri her daim teyakkuzda olduğu için diğer şehirlere nazaran güvenilir bir şehir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 23 Temmuz 2019; 10:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gollume

Kadınım ve tek başıma yaşamaktan bahsediyorum ne hanimevlatligi ?
    Anladım ozaman gitme sizler hilkatçe zayıf oldugunuzdan kandırılmanız yoldan sapmanız daha olası

• Diyarbakırda yaşıyorum buraliyim,Dicle üniversitesinde eğitim kalitesi iyi değildir.Tip diş hukuk veteriner dışında okunmaz .

• Paul Muaddib kullanıcısına yanıt
    Hocam orada gorev almis birine danistim onun anlattiklariyla bu kaniya vardim zaten yoksa şehire hayatım boyunca bir adım atmisligim bile yok

İTÜ'de fakültede 5 dakikada iki telefon çalındı, sen ne diyorsun ***. Hiçbir yerde güvende değilsin hele hele İstanbul'da

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.