Şimdi Ara

Divxlerim TV de mozaikleniyor-lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sivil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Divxlerim TV de mozaikleniyor-lütfen yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3575 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selamlar arkadaşlar.
    AutoGk programı ile ve güncel divx ve xvid codecleri eşliğinde dvd den yada dijital tv kartımdan çektiğim görüntüleri divx yapmaya çalışıyorum.Ortalama uzunlukta oluyor filmler zaten ve tavsiye edildiği gibi 2 cd seçeneğiyle (700+700) divx yapıyorum.Görüntü oldukça kaliteli oluyor bilgisayarda en ufak sorun yok ama gelgelelim aynı divxi tv+divx playerda ailece de seyretmek için cd ye yada dvd ye çektiğimde Tv de görüntüler pc deki gibi değil hareketli görüntülerde mozaiklenme oluyor insanların suratlarında duvarlarda vs. lekelenmeler oluyor.Bunu çözebilmiş değilim.Bana hazır gelen birkaç divx var onlar yapmıyor benim divxlediklerim yapıyor.Acaba codec ayarlarında bir şeylermi yapmam gerekiyor.Autogk yı default haliyle kullanıyorum,çeşitli çözünürlük ayarlarınıda denedim ama sonuç yine aynı(buna hem dvix hemde xvid codecleri dahil).Bana tavsiye edebileceğiniz ayarlar yada daha uygun programlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivil -- 11 Kasım 2006; 10:41:15 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.