Şimdi Ara

Divinity 2: Ego Draconis - ÇIKTI (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
0
Favori
63.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Padrino

Ya oyun almancayken çalışıyor ingilizce yapmak için gerekli aşamaları uyguladıktan sonra çalışmıyor

Başarabilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Yukarıda bir arkadaşın yazdığı aşamaları yaptıysan onda hata var. Yanlış bir aşama uygulamışsın herhalde. Çünkü sorunsuz ingilizceye çevriliyor oyun. Ama dil dosyalarının hepsinin teker teker ismini değiştireceğim diye bir saat uğraşmıştım. Sadece registry edit yaparak ingilizceye çevrilmiyor oyun.
  • Oyunun Almanya satışları gayet iyi gidiyormuş. Oyunun dağıtımcısı DTP'nin oyun dükkanlarına gönderdiği il 50.000lik partinin hepsi satılmış durumda. Firma yeniden basım ve dağıtıma hazırlanıyor. Xbox 360 versiyonu ile birlikte bu oyunun rahat 1 milyon satabileceğini düşünmekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

quote:

Ya oyun almancayken çalışıyor ingilizce yapmak için gerekli aşamaları uyguladıktan sonra çalışmıyor

Yukarıda bir arkadaşın yazdığı aşamaları yaptıysan onda hata var. Yanlış bir aşama uygulamışsın herhalde. Çünkü sorunsuz ingilizceye çevriliyor oyun. Ama dil dosyalarının hepsinin teker teker ismini değiştireceğim diye bir saat uğraşmıştım. Sadece registry edit yaparak ingilizceye çevrilmiyor oyun.

Başka bir siteden de denedim 2-3 kez yine olmuyor biryerde hata yapıyorum galiba ama nerede :) eğer sen yapabildiysen referans aldığın yerin adresini gönderebilir misin?

• oyunun ingilizcesinin belirli bi çıkış tarihi yok mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

oyunun ingilizcesinin belirli bi çıkış tarihi yok mu arkadaşlar?

Aynen tam bende bunu sormak icin girmistim...Almanca oynamak istemiyorum...Bilhassa seslendirmeler kötü geliyor almanca olunca...Ayrıyeten almancam hic yok denecek kadar az ama İngilizcem co kuvvetli...Bu sayede hikaye'den de birseyler anlarız
  • quote:

quote:

quote:

Başka bir siteden de denedim 2-3 kez yine olmuyor biryerde hata yapıyorum galiba ama nerede :) eğer sen yapabildiysen referans aldığın yerin adresini gönderebilir misin?

• Arkadaşlar İngilizce versiyon ne zaman çıkıyor bilen var mı? Ya da anlatılan yöntemlerle İnglizce yapanlar var mı? Görüşleri nedir, sorun çıkıyor mu?
  • hocam gamecopyworld de language changer diye bi nane var onunla oluyo. dosya ufak ama 10-15 dakika kasıyo makineyi.

sadece altyazı ve konuşmalar ing. oluyo konuşmalar alamanca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabor

Arkadaşlar İngilizce versiyon ne zaman çıkıyor bilen var mı? Ya da anlatılan yöntemlerle İnglizce yapanlar var mı? Görüşleri nedir, sorun çıkıyor mu?

Aşamaları düzgün uygularsan oyun sorunsuz çevriliyor ingilizceye.
  • Oyunun ingilizce sürümü Aralık ayında piyasaya çıkacakmış arkadaşlar. Yani oynamak isteyenler ingilizceyi beklemek yerine almanca sürümünü yükleyip ingilizceye çevirip oynasın.
  • oyundaki konuşmaları da ingilizce yapan yama bikaç saat önce çıkmış olarak görünüo ancak oyunun ingilizce versionunu beklediimden almancasını indirip kurmadığım için deyenemedim..

http://rapidshare.com/files/279978592/Sound.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/279979393/Sound.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/279980045/Sound.part3.rar
    http://rapidshare.com/files/279980909/Sound.part4.rar
    http://rapidshare.com/files/271194121/Win32.part1.rar.html
    http://rapidshare.com/files/271193724/Win32.part2.rar.html
    http://rapidshare.com/files/271192000/Win32.part3.rar.html

http://rapidshare.com/files/271192640/NS-DIVINITY_SR-poseden.rar

linklerdeki ** lı yerlere boşluk bırakmadan r a p i d s h a r e yazıp indirebilirsiniz

oyun imajını mountladıktan sonra yukarıdaki dosyaları DATA klasörüne atıp regeditten dili ingilizce yapınca oluomuş..
    start>run>RegEdit>Larian Studios>Divinity 2..

şu anda oyunu indirmekle meşgul olduğum için deneyemiorum ama denedikten sonra tekrar bilgi veririm

• Ben paşa paşa ingilizce versiyonunu bekleyeceğim valla, aralıkta çıkacak. Yok ses dosyası, yok dialog. Yamalı bohçaya döndü almanca versiyon.
  • oyunun ingilizcesini bekleyeceğim derken almancasını bitirdim. oyunun sonunu söylemek gibi bir dangalaklık yapmayacağım ama divinity serisine uygun bir son olmuş. oyunun tek dezavantajı oyun dünyasının küçük olması diyebilirim.
  • Hangi ara bitirdin oyunu, helal olsun valla. Bu arada hakikaten oyunun geçtiği dünya 1.sindekine göre daha mı küçük?

• dostlar pek ing. ve almanca iyi deil pek bişey anlamıom ama ittire ittire buraya kadar getirdim bu bolumu daha dorusu bu kapıyı nasıl acacaz adayı santim santim dolastım gırılmeyecek yerlerıne bıle ıkındım girdim ama bu kapıyı çözecek bulmacayı bulamadım yardım edebılecek varmı berde hata yapıom sinir oldum resmen şimdiden teşekkur ederim

• hiç oynayan olmadımı almanca versıonu
  • arkadaşlar ben bunu indirmeye başladım 400kb ile inio, 2 saate iner, dilini değiştrmek için ne yapmam gerekio?
    bu gamecopyworld teki language changer işe yarıo mu yada başka bi yerden 55 mb lık bi crack buldum english language pack olarak geçio, ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

arkadaşlar ben bunu indirmeye başladım 400kb ile inio, 2 saate iner, dilini değiştrmek için ne yapmam gerekio?
    bu gamecopyworld teki language changer işe yarıo mu yada başka bi yerden 55 mb lık bi crack buldum english language pack olarak geçio, ne yapmalıyım?

Yukarıda bir arkadaş rapid linkleri vermiş. Onları indir. Talimatları yap. Oyun ingilizce olur. Ancak yalnızca yazılar. Seslendirmeler yine almanca kalacaktır. Aşamaları yanlış yaparsan oyun ilk yükleme ekranında takılıyor zaten. Veya bizim yaptığımızı yap, aralığa kadar bekle paşa paşa ingilizce sürümünü oyna.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

arkadaşlar ben bunu indirmeye başladım 400kb ile inio, 2 saate iner, dilini değiştrmek için ne yapmam gerekio?

Yukarıda bir arkadaş rapid linkleri vermiş. Onları indir. Talimatları yap. Oyun ingilizce olur. Ancak yalnızca yazılar. Seslendirmeler yine almanca kalacaktır. Aşamaları yanlış yaparsan oyun ilk yükleme ekranında takılıyor zaten. Veya bizim yaptığımızı yap, aralığa kadar bekle paşa paşa ingilizce sürümünü oyna.

şöle bişi var bide,benim indirdiğim 3.48gb lık rusça versiyonu, english patch leri yapıorum ama yine rusça kalıo, nassı yapsam ki?
    yoksa bunu silip 5.4gb lık almanca versiyonu nu mu indiriim?

• Naaptın sen hocam, almancasını bile ingilizceye çevirmek kasıyor sen gidip rusçasını bulmuşsun. Genelde oyunların rus versiyonları diğerlerinden farklı olur. Bu durumda almancasını bulman şart oyunun. Ama, yine de biraz sabredip ingilizceyi beklemek daha mantıklı. Zaten ekimde Risen, kasımda da Dragon Age gelecek. Bu ikisi bayağı bir vaktini alacaktır. Aralıkta da Divinity 2'yi oynarsın.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.