Şimdi Ara

Displayport olmayan monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gtx970 ekran kartımı 2070 supere yükseltim. Monitörüm benq xl2411z 144hz model. Sorun şu ekran karttında dvi çıkışı, monitöründe displayport girişi yok. Şimdilik Hmdi üzerinden bağladım. (kablo xbox one x hmdi kablosu 4k desteği var) Masaüstü 60hz gösteriyor ve yukarısına yükseltemiyorum kablodan mı kaynaklıdır. 2. sorum cod oyununda 120-160 fps alıyorum ama bunu monitör gösteriyor mu bilemedim. displayport to dvi çeviricilerde 1080p 60hz destekliyormuş. kafam baya bir karıştı.

• Kullandığınız monitörde HDMI 2.0 desteği olmadığı için 1920x1080 çözünürlükte 60Hz'de çalışır. HDMI ile 120HZ'de kullanabilmek için çözünürlüğü 1024x768'e düşürmeniz gerekecektir. Piyasadaki en kaliteli HDMI 2.1 ATC destekli kabloyu alsanız bile bunu değiştiremezsiniz.

1920x1080 çözünürlükte 144Hz kullanabilmek için DVI-D ile bağlamanız gerekiyor. HDMI- DVI-D kablo veya dönüştürücü kullanırsanız 60Hz'de çalışır.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    monitörü değiştirmem gerekiyor sanırım. 144hz monitörde displayport sanırım sınırlı modelde yokmuş onuda ben bulmuşum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam hdmi 2.0 ile ben 144 hz alıyorum kartının ve monitörünün hdmi desteğine bakabilir misin hangi hdmi kabloyla 144 veriğine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.