Şimdi Ara

Disney+ Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi resmen açıklandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
13.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

• seyhmus21 kullanıcısına yanıt
    güzel bilgi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkiye ye özel fiyatlandırma devam ettiği sürece torrent ten uzak dururum. Amerika fiyatını dayarlarsa kusura bakmasınlar. Netflix i dondurup Disney i bir aylığına denerim sonrasına bakarız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venom59 V kullanıcısına yanıt
    bununla ilgili olarak ekşi sözlükte moon knight dizisine IMDB den düşük puan verme kampanyası var. Bende bugun 2 puan vererek katılım sağladım.

• İçerikler Türkçe olursa alınabilir. Hatta yıllık almak daha iyi. 3 ayda 1 zam atarlarsa etkilenmezsiniz. En azından 1 yıl aynı fiyat olur. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • playstation da uygulaması var mıydı?

• National canlı mı olur ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma şeyleri izlemek için zaman harcıyorsun ama.

• chaturanga C kullanıcısına yanıt

Haberi var kendisinin. Şahsen herkesin tercihine karışamam. İnternet üzerinden ücretsiz olarak erişebildiğim içeriğe para ödemek bana mantıklı gelmiyor. Kendi çevremde de, maddi durumu iyi olan hemen hemen herkes hemfikir bu konuda.

• Arkadaşınızın şifresini ondan habersiz kullanıyorsunuz demedim hocam, para vermeye değmez diyorsunuz ya bunu şifresini kullandığınız arkadaşınıza da söylediniz mi?

• chaturanga C kullanıcısına yanıt

Hayır söylemedim hocam. İnsanların kafalarını bulandırmamak lazım diye düşünüyorum.

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt

amerika fiyatını dayasalar aylık 120 tl olurdu

• tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt

var 4 ve 5 için.

• Venom59 V kullanıcısına yanıt

Etkilemez beni etkilemez olur öyle lobicilik faaliyetleri normal karşılamak gerekiyor

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

arakadaş baştan beri önyargılı olduğu için yazdıklarını da öyle değerlendirmek lazım.Bilgisayar ismini sadece bilgisayar olarak anlayın yeterli.

• Shiftlenbik kullanıcısına yanıt

o diziye ısınamadım izlemedim daha ama ,dizinin ana karakterleri bunu söylemiyorsa bu neden propaganda olsun?

--------ekşiden bir alıntı

güvenilmez birinin, bir cult liderinin böyle bir şey demesinin bizi değil yahudileri, kamboçyalıları falan rahatsız etmesi lazım. bırakın takmayın böyle şeylere, zaten birkaç bölüme marc spector abimiz içinden geçecek bu deyyusun.

ayrıca yakında gelecek olan bir diğer mcu dizisi ms. marvel'da süperkahramanımızın en yakın arkadaşı bir türk olacak. onlarca projeden sonra ilk defa evrene bir türk karakter getirecek marvel, ermeni diasporasına yaranmak için türklerden boykot yemeyi hayatta göze almaz.

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt

Sonuç olarak anlamsız ve gereksiz bir yerde böyle bir metnin geçmesi saçma. Herkesin kendi düşüncesi ve sınırları var. Disney+ App'ları (mobil, web) diğer ülkelerinkine göre arayüz olarak farklı ve kullanışsız.

Son olarak ekşide her telden insan var çok ciddiye alamayacağım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.