Şimdi Ara

Disney Donald Pelüş, 43 Cm 39 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene blackfridayde de 36 tl ye düşmüştü. Bu sene fiyatı ilk defa böyle düştü. Sepetimdeydi alın çocuğunuzu sevindirin. Kaliteli ürün.
    https://www.amazon.com.tr/Disney-Donald-Pel%C3%BC-x15F-43/dp/B07DVVKDHJ/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Arkadaşlar Disney - Daisy Pelüşu almayın onun boyutu küçük 25 cm, donald ı alın. Gecen sene blackfridayde alanların yorumlarıda çok kaliteli olduğu yönünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 25 Kasım 2019; 10:28:24 >

• sepeti 50 tl ye tamamlamak isteyenler içinde ben bu ampülüde ekledim.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07L4RVKLW/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

7 w 850 lümen 4000 kelvin bence kusursuz oturma odası ampülü. görüntüsüde nostaljik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 25 Kasım 2019; 10:14:34 >
  • vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    ne zaman aldınız hocam 1 senedir sepetimde ben ilk defa görüyorum bu fiyata.
    birde tiger peluş var fiyatı şuan 90 tl ama geçen sene 40 tl ye satılmıştı onunda fiyatının düşmesini bekliyorum.
  • Bende Tiger düşmesini bekliyorum düşmedi bir türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler kaptim 2 adet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler. Aldık bi tane.
  • Haber verdiğiniz için teşekkür ederim.

• Geçtik bi tane teşekkürler

• Başlığı görünce Hakan 23 geldi aklıma. Neyse alalım.

• Güzel fırsat, var yemez amcayı severim.
  • arkadaşlar geçen marmara forum carrefourda görmüştüm tüm disney marka peluş oyuncaklar 29.90₺'dan 20.90'a düşmüştü.
    ilgilenenler için söylemek istedim. geçen cumartesi günü görmüştüm sanırım hala vardır.

• buna 40 lira verilir mi . forum çığrından çıktı
  • Geçen sene eeyore 61 cm olanını 30 tlye aldım kargo dahil. Seriyi tamamlasam diğerlerinide alsam olurmuş. Disney Donald Pelüş, 43 Cm 39 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishRealtor -- 26 Kasım 2019; 10:48:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.