Şimdi Ara

Disney+ | Ana Konu | (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.036
Cevap
231
Favori
458.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat olarak 50 TL netflix ile başa baş oluyor.Çünkü ekran kullanım sayısı veya HD , UHD diye bir paket yok.Tek pakette 4 ekran kullanımı var…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tek pakette 4 ekransa gene 4 kişi kullanırız buda 12.5 tl gelir ideal tarih varmı yayına başlayacagı.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Malesef haber 22 Nisan 2021.

O tarihte dolar 8.25'miş.

• yunus626emre kullanıcısına yanıt

Tüh yeni bir haber sanmıştım ben o zaman boş verin arkadaşlar imkansız artık bu fiyat eğer haber doğruysa bile  

• arkadaşlar bir gelişme var mı acaba?Birde disney+ aboneliği kaç kişi izliyebiliyor acaba?Lg tvlerde uygulaması yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 27 Aralık 2021; 11:18:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Birde disney+ aboneliği kaç kişi izliyebiliyor acaba?

Aynı anda 4 kişi seyredebiliyor ve 7 profil oluşturma hakkı sunuyor.

Alıntı

metni:
    Lg tvlerde uygulaması yok sanırım

Disney+, Türkiye'de olmadığından dolayı uygulaması LG Türkiye uygulama mağazasında görünmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 27 Aralık 2021; 19:3:58 >
  • Der Meister. kullanıcısına yanıt

hocam örnek veriyorum tv ayarını amerika seçip indirsem abıne olabiliyormuyuz?Türkçe altyazı dedteği var mı dizilerde acaba?İçeriği baya güzel biraz inceledim

• Türkiye'den abone olamazsınız. Daha önceden 1-2 içerikte merak edip bakmıştım, yoktu.

Disney+ aynı anda 4 kullanıcı izletiyor.Bölge koruması bulunmakta.Türkiye’den bir ip nosu ile izlenilemez.Ülkenizde bu hizmet bulunmuyor uyarısı alacaksınız .VPN veya DNS smart gibi yazılımla usa veya Euro bölgesi konumundan izletir..

Disney + içerigi ileri yaş kişileri tatmin etmez.Disney + aboneliği içinde bulunan Star katmanı yaşı büyük kişilere hitap ediyor..

Çocuğunuz izlemiyorsa bir ay Maximum 2 ayda bitirilir..

Türkçe alt yazı bulunmuyor bana hiç denk gelmedi ..

USA abone olmak için USA yerel banka kartı veya PayPal geçerlidir .Avrupa’dan üyelik daha kolaydır …
    Yanlız Euro bölgesi Euro ödeme alıyor ..

Yedi günlük deneme hakkınız var sonrasında ücret kesiliyor.Aylık ve yıllık ödeme planı bulunuyor.Ben Vodafone deutschland hattı kullandığım için içerisinde 24 aylık Disney+ bulunuyor. Euro bölgesinde aylık 8,99 Yıllık abonelikte 89.90 euro ücreti var.Noel tatilinde yıllık 59.99 promosyon bulunuyordu .

Akıllı tv nizi USA konumu yapsanız bile ip türkiye olduğu için uygulamayı göremezsiniz .Zaten bir sene içinde alınan tv bulunuyor ..

Türkiye’de 2022 yılının ikinci yarısı aboneliğe açılıp servise başlanması bekleniyor.Tabiki Disney+ kendine göre takvim oluşturmuş durumda.Tarihte kayma veya erteleme olabilir . Kesin bir tarih bulunmuyor …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 28 Aralık 2021; 11:52:15 >

• QRocKfire kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler hocam

Ben teşekkür ederim ..

Ortalama 132 tl desek tl olarak kişi başı 33 tl yerel fiyatlandırma ile kişi başı 10-15 arası olur herhalde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • luis1907fb L kullanıcısına yanıt
    Netfilix Türkiye’nin aylık fiyatını aşacağını düşünmüyor ve az bir ihtimalle bir parça daha ucuz olacaktır .

Türkiye’de HBO Max geleceğini düşünürsek rekabet fiyatları azda olsa düşürecektir ..

• Bu gün bir çok kişi Avrupa ve Amerika için fiyatlar uygun olduğunu düşünebilr…

Almanya’dan bir örnek verebilirim.Kişiler aylık 100 euro’yu / doları aşmaz..

Bu gün kablolu tv ağırlıkta.İnternet tv, telefon ile ( Sky veya Giga Tv ) , mobil telefon 70 Euro’yu tuturur,Geriye 30 euro kalır.Netflix bile 18 euro,HBO Max ,Amazon ,Apple TV + , disney +,joys vs. İle 100 euro çok çabuk aşabilir.İnsanlar eleme yapıyor.Türkiye’deki gibi her platforma abone olmaz..Bu yüzden kampanyalar olur..

Durum dünyada bu şekilde iken keyifline göre ücret belirleyemez..

Oranlarsak iki platform toplamda 100 TL geçmemeyi hedefleyecek …

Bu yüzden fiyatları buna göre hedefler.Türkiye’deki insanların hedeflediği fiyatların altında olacak.Hiç bir servis Netflix üzerinde bir fiyatla piyasada söz sahibi olamaz.Abone kazanamaz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 28 Aralık 2021; 13:6:50 >
    Netflix fiyatını soracaktım siz yazmızsınız 2 katı şu an demek ama içerik çoğalacak disney+ da

• luis1907fb L kullanıcısına yanıt
    Disney arşivini HULU ve sattığı yapımları içeriğine alacak.Disney + bulunduğu gurup HULU’nunda sahibi.Neden hala HULU yok diyenler STAR zaten HULU global hali.HULU markası Amerika’ya özel yayın.Bir kaç yıl sonrası birazdaha geniş arşivi olacak …

Disney bu hali ile hedefine ulaşamaz.Bazı kişiler diyecekki abone sayısı 100 milyona yaklaştı.Kampanyalar ile yan kuruluşların promosyonu olarak büyüyor …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 28 Aralık 2021; 13:13:29 >
    İçerik artar güney kore ye bile yeni geldi sanırım çindede daha yok.Pazarına girdikleri ülkelerin ünlüleriylede dizi yapacakları için içerik bence artar.

• "Aras Bulut İynemli'nin Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracağı filmin Disney Plus’ta yayınlanacağı açıklandı."

dizi haberleri bile açıklanmaya başladı hala platformdan ses seda yok, enteresan.

• 2022 yazı diye diyorlar

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.