Şimdi Ara

Dışlanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar Millet bir konuda yardımınıza ihtiyacım var, 17 yaşındayım abim özellikle beni çok dışladı geçmişte, 2 sene önce mesela şu şekilde görmemiş,gerizekalı,mal,aptal,senden bi b*k olmaz, 100tl param vardı senin hayatında hiç bu kadar paran oldumu, bi ara ayakkabı almış 300lira mı neymiş tommymiş, sen hayatında hiç 300 liraya ayakkabı aldınmı gibi, birde fikirlerimiz çok farklı mesela geçenlerde köpeğimiz cinsi pitbull bu köpek atomlardan hücrelerden oluştu demi abi dedim benden yaşça büyük bir abiye. abim hemen atladı öyle olurmu ne atomu ne hücresi Allah yarattı dedi. adam hayatında kuran okumamış gelmiş dediği şeye bak. şu seneler çok az gram azalma var. mesela bir konu açılsın paradan vs hemen o anlar aklıma geliyor ve üzülüyorum beni arkadaşlarım arasında çok dışlıyor diyorki sen hayatında hiç istanbul taksime gittinmi hayır gitmedim çünkü amerikada newyorkta büyüdüm diyorum ki zaten öyle. ama abim hiç sevmedi yurtdışını evini vs türkiyeden aldı, evlendi ben gavur memleketinde ne yapıcam dedi gavur onlar dedi daha nasıl dışlıyor birde lise 2 ye geçtim kendisi 7 inci sınıf veya 8 sınıf terkti galiba o yüzden beni çok kıskanıyor. karısı üniversiteye gidecekti üni 2 ye izin vermedi senin ne işin var ünide dedi gerek yok dedi siz ne düşünüyorsunuz.

• abin cahil ne takıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

abin cahil ne takıyorsun?

takmadan değilde üzülüyor insan.
  • Abine ne yapmayı planlıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Abine ne yapmayı planlıyorsun

ağaç yaşken eğilir birşey yapamassın
  • Amerikada mısın?

• Evet anlıyorum amerikada büyüdün 100 tl paran vardı abin 300 tl lik tommy ile hava attı sizin aile hiç dolar kazanmamış galiba amerikada güzel csb

• quote:

Orijinalden alıntı: Harem Kralı

Evet anlıyorum amerikada büyüdün 100 tl paran vardı abin 300 tl lik tommy ile hava attı sizin aile hiç dolar kazanmamış galiba amerikada güzel csb

son 2 senedir diyorum hiçmi türkiyeye gelmedim lafı şeyden anlama
  • quote:

Evet anlıyorum amerikada büyüdün 100 tl paran vardı abin 300 tl lik tommy ile hava attı sizin aile hiç dolar kazanmamış galiba amerikada güzel csb

abim türkiyede diyorum Sen önce bir okuduğunu anla.
  • beni zaten kimsenin anladığı yok boşuna yırtınıyorum
  • quote:

Güzel tespit

• Asıl salak abinmiş kardeş 300 tl ye ayakkabı mı olur gösteriş budalası keriz kazıklanmış böyle de kendisine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.