Şimdi Ara

Diski partlara böldüm geri birleştiremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopumun 1 tb olan hardiskini partlara böldüm. Sonra bunları Windows'un diskine ( C'ye) almam gerekti. Ama alamıyorum. Büyük ihtimalle windows üzerinde bu işlemi yapmaya çalıştığım için oluyor. Windows üzerinde Windows'un ( C'nin) partını düzenleyebilir miyim?

• disk yönetiminden yapabilirsin.
    disk yönetimi üzerinden windowsun kurulu olduğu diske sağ tıklayarak genişlet deyin bu kadar basit lakin diğer partları silmeniz lazım yani ayrılmamış alan olmalıki c diskinin içerisine girsin
  • C-AKBAL kullanıcısına yanıt
    Sağolun ama denemiştim önceden onu olmadı
    Başka uygulamalardan denedim o da olmadı
    Büyük ihtimal Windows üzerinden denediğim için ama illa usb ye linux atıp mı yapacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren3326

Sağolun ama denemiştim önceden onu olmadı
    Başka uygulamalardan denedim o da olmadı
    Büyük ihtimal Windows üzerinden denediğim için ama illa usb ye linux atıp mı yapacağım?

size anlatığım gibi bu videodaki gibi yapacaksınız

https://www.youtube.com/watch?v=AlqMmwC0GJk
  • C-AKBAL kullanıcısına yanıt
    Onun aynısını denedim. Olmadı.
  • quote:

Onun aynısını denedim. Olmadı.

Arkadaşım, Disk Yönetimi ekranını buraya ekler misin bakalım neymiş ne durumdaymış?
  • quote:

http://i.resimyukle.xyz/CVab7.jpg

Üstündeki rengi mavi olanları silmen lazım dostum hepsini birleştirebilmen için... Yedeklerin falan varsa silme tabi de, birleştirebilmek için silmen lazım.
  • O değilde C harici bütün disklerde birleştirme oluyor. Ben şimdi hepsini formatlamaya kalksam işin içinden çıkamam vazgeçtim böyle kalsın.
    Yardımlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.