Şimdi Ara

Disk kullanımı %100 Windows 8.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarım windows 8.1 ve bilgisayar açılınca masaüstü tamamen donuk. 20 dakika sonrasında task manageri açmayı başardım. CPU ve RAM kullanımı yok fakat disk kullanımı %100 gözüküyor. Güvenli moddan girip guest hesap açtım, o normal çalışıyor.

Superfetch olayı falan varmış onları yaptım düzelmedi.
    Bilgisayarımdan kullanılan ram 1 gb kalmış, onu 6 gb yaptım.(Bilgisayarımın rami 8 gb)

Tavsiyeleri alabilir miyim ?

• işlemler bölümünde resimde gösterdiğim butona basarak en çok disk kullanandan en aza sırala bak bakalım hangi program maximum kullanıyor
    tesbitini yapınca bilgisayarı kapa güvenli modda aç ve o programı sil,yok et ,parçala
     Disk kullanımı %100 Windows 8.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elanktrink -- 10 Mayıs 2015; 20:34:17 >
  • başlat - çalıştır - services.msc ordan hızlı getirme ve windows search devre dışı bırak sorun büyük ihtimal düzelecektir
    bilgisayar ilk açıldığında %100 olur ama 1 dakikada iner
  • Kardeşim Aynı Sorunu Bende Yaşadım. Bilgisiyarında ki bazı programların [ bende avasttı] windows 8'e uyumlu olmamasından kaynaklanır. Avast windows 8 e uyumlu gibigözükse de değil. Başka programlar da olabilir. Bi araştır inş sorunun düzelir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.