Şimdi Ara

disk clonlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kendime kingston 240 gb ssd aldım. laptopa klonlamam lazım. Harici disk kutum vardı taktım çalışmadı muhtemelen bozulmuştur. 1 terabayt lık içerisinde arşivimin bulunduğu taşınabilir harddisk var. harici diski bozmadan şu an kullandığım hardiskin imajını harici diske kurabilirmiyim. internette baktım birerbir clonlamadan bahsediyor bir türlü bulamadım

• Buraya BAK bi..
  • Miray software HdClone
  • quote:

Orijinalden alıntı: YER-DENİZ

Buraya BAK bi..
    orada birerbir kopyalamadan bahsediyor. benim önce 1 terebaytlık hardiske sonrada ssd ye kurmam lazım aynı imaj gibi onu nasıl yapacağım bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Miray software HdClone
    diski imaj olarak alamıyorum. diske bağlı bölümleri imaj olarak oluşturuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucit2008

orada birerbir kopyalamadan bahsediyor. benim önce 1 terebaytlık hardiske sonrada ssd ye kurmam lazım aynı imaj gibi onu nasıl yapacağım bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Anladığım kadarıyla, sizin 1tb hdd'nin içi dolu, ve bu hdd içinde halen dolacak yer varsa, videoda bahsedilen Aomi Backupper proğramı ile oluşturulan klonu istediğiniz hdd'ye atıp daha sonra istediğiniz bir zamanda yine aynı klonu geri yükleme yapabiliyorsunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YER-DENİZ

Anladığım kadarıyla, sizin 1tb hdd'nin içi dolu, ve bu hdd içinde halen dolacak yer varsa, videoda bahsedilen Aomi Backupper proğramı ile oluşturulan klonu istediğiniz hdd'ye atıp daha sonra istediğiniz bir zamanda yine aynı klonu geri yükleme yapabiliyorsunuz..

Alıntıları Göster
    harici disk aldım programları deniyorum lisans istiyor Aomi Backupper disk clonlamada lisans satın almamı istiyor.
  • Acronis home ile yapabilirsin
  • hiren bot cd'yi usb kopyalayıp usb den açtım bilgisayarı . acronis ve AOMEI Backupper clonlamadı. Lazesoft Disk Image & Clone v4.0.0.1 ile sorunsuz clonladı. hardisk 9'a bölünmüş gözükmekte olduğundan AOMEI Backupper ile clonlayamadım free sürümü 3 bölüme izin veriyormuş. benim gibi sorun yaşayacak olanlar için yazdım. yardımcı olan herkeze teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.