Şimdi Ara

Disiplin Ortaokul !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
23.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum . Şimdi bizi sıkıştıran bir çocuk vardı takılıyodu filan sonra ben dün dayanamayıp bir tane vurdum çocuğun dudağı patlamış ve baya zarar görmüştü müdür yardımcısına şikayet etmiş , müdür yardımcısı da ortamı sakinleştirmek yerine dahada kızıştırdı. Bende en son dayanamayıp müdür yardımcısını tersledim sonra pazartesi günü disiplin kurulu kurulacağını söyledi üzüldüm gerçekten babamı filan çağırdılar konuştuk ayrıldık ama gören tüm öğretmenler benden asla böyle bir şey yapacağımı beklemediklerini söyleyerek müdür yardımcısını sakinleştirmeye çalışıyordu şimdi size sorum eğer disiplin kurulu toplanırsa ama ceza almazsam veya ceza alsam ne olur sene sonu affedilir miyim , orta sona gidiyorum askeri liseyi engeller mi veya konuşsam pazartesi sabahtan şikayeti geri alsa bir şey olur mu ?

Edit: Bayağı araştırdım genelde lisede olan olaylar anlatılıyor.

• Ceza alırsan giremezsin ama girme bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davalık olduk
  • Hiç korkma. En fazla kınama cezası verirler ki banada lise 4te vermişlerdi. Müdür yardımcısı diyordu kınama cezası alan hiçkimsenin cezası kalkmadı bu okulda. Güya beni korkutçak. Hatta sicile bile işlemişti. Sene sonu geldi 66 kişi kınama cezası almıştı. Hepsi kalktı. Veliye falan haber verirler ama sıkma canını boşuna takma kafana. Sadece sene sonuna kadar devletten para alamazsın devlet yurdunda kalamazsın. Bir hata için öğrencinin tüm hayatını yakmazlar. Bak çok eminim %100

Not : Eğer 6. 7. sınıf isen 8. sınıfın sonunda kaldırılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pess2012 -- 30 Mart 2015; 22:21:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pess2012

Hiç korkma. En fazla kınama cezası verirler ki banada lise 4te vermişlerdi. Müdür yardımcısı diyordu kınama cezası alan hiçkimsenin cezası kalkmadı bu okulda. Güya beni korkutçak. Hatta sicile bile işlemişti. Sene sonu geldi 66 kişi kınama cezası almıştı. Hepsi kalktı. Veliye falan haber verirler ama sıkma canını boşuna takma kafana. Sadece sene sonuna kadar devletten para alamazsın devlet yurdunda kalamazsın. Bir hata için öğrencinin tüm hayatını yakmazlar. Bak çok eminim %100

Bebe mebe dicrksrn hic cevap verme, 6 ya gisiyorum kınama aldım fen lisesine gidebilirmiyim kınamayı silerlermi
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

quote:

Hiç korkma. En fazla kınama cezası verirler ki banada lise 4te vermişlerdi. Müdür yardımcısı diyordu kınama cezası alan hiçkimsenin cezası kalkmadı bu okulda. Güya beni korkutçak. Hatta sicile bile işlemişti. Sene sonu geldi 66 kişi kınama cezası almıştı. Hepsi kalktı. Veliye falan haber verirler ama sıkma canını boşuna takma kafana. Sadece sene sonuna kadar devletten para alamazsın devlet yurdunda kalamazsın. Bir hata için öğrencinin tüm hayatını yakmazlar. Bak çok eminim %100

Bebe mebe dicrksrn hic cevap verme, 6 ya gisiyorum kınama aldım fen lisesine gidebilirmiyim kınamayı silerlermi
    Teşekkürler.

Niye öyle bir kelime kullanayım ki. Sonuçta hepimiz insan değil miyiz ? Öyle düşünseydim zaten bu konuya baştan yazmazdım.

Her neyse eğer puanın tutarsa istediğin liseye gidebilirsin. Sene sonunda büyük ihtimal kalkar. Eğer kalkmazsa 8. sınıf sonunda kalkar.Dedim ya benim de başıma geldi merak etme. İlerde hatırlayıp gülersin.

Edit: Okulda başka bir şeylere bulaşma. İkinci kez gidersen disipline yeni yönetmelik gereği uzaklaştırma alırsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pess2012 -- 9 Nisan 2015; 0:35:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

quote:

Teşekkürler.

Niye öyle bir kelime kullanayım ki. Sonuçta hepimiz insan değil miyiz ? Öyle düşünseydim zaten bu konuya baştan yazmazdım.

Her neyse eğer puanın tutarsa istediğin liseye gidebilirsin. Sene sonunda büyük ihtimal kalkar. Eğer kalkmazsa 8. sınıf sonunda kalkar.Dedim ya benim de başıma geldi merak etme. İlerde hatırlayıp gülersin.

Edit: Okulda başka bir şeylere bulaşma. İkinci kez gidersen disipline yeni yönetmelik gereği uzaklaştırma alırsın...

Tmm saol

• Tavsiye: Disiplinde önüne koyulan hiç bir kağıdı imzalama velini çağır et bir şeyler yap ama sakın imza atma .
  • Sana en sağlam cevabı ben vereyim..
    Diyelim ki ceza aldın hemen gelirsin idare mahkemesine başvuru yaparsın ve cezanın iptalini talep edersin.
    Bu talebin için 250 TL civarı bir harç yatırırsın.
    ve İdare mahkemesi genelde ( %95) öğrencilerin lehine karar veriyor için rahat olsun
  • Yazmayı unuttum: bu işlem ortalama 4-5 ay arası sürüyor. Bu süre bulunduğun ilin yoğunluğuna göre arta bilir veya kısalabilir
  • Arkadaşlar bende size bir soru soracaktım 8. Sınıftayım karneler dağıtılacak son bir kaç hafta kaldı ve biz arkadaşlarla 4 kişi aramızda çekiliş yaptık herkes trol hediyeler aldı bende troll hediye olarak prezervatif aldım hocanın kulağına gitmiş bir kaç hafta sonra. Bende gittim yanında baya bi ağladım duygusallaştım felan hoca dedi git sonra tekrar konuşuruz sonra konuşma fırsatı olmafı hocaya dedim disipline gittim mi diye hoca dedi ki disiplin kurunda adım varmış derselimde iyi bu arada takdir alıyorum hocadan çok özür diledim ama işlemedi disupline gidersem takdir felan alamazmıyım?

• Arkadaşlar bende size bir soru soracaktım 8. Sınıftayım karneler dağıtılacak son bir kaç hafta kaldı ve biz arkadaşlarla 4 kişi aramızda çekiliş yaptık herkes trol hediyeler aldı bende troll hediye olarak prezervatif aldım hocanın kulağına gitmiş bir kaç hafta sonra. Bende gittim yanında baya bi ağladım duygusallaştım felan hoca dedi git sonra tekrar konuşuruz sonra konuşma fırsatı olmafı hocaya dedim disipline gittim mi diye hoca dedi ki disiplin kurunda adım varmış derselimde iyi bu arada takdir alıyorum hocadan çok özür diledim ama işlemedi disupline gidersem takdir felan alamazmıyım?

• Ortaokul 7 deyim bi arkadaşla kavga ettim ve bana küfür etti diye iftiralar attı müdür yardımcısının odasında. Olayı anlatayım. Öğretmenimiz hastaydı diye not yazıyoduk ve çocuk hocaya inşallah ölürsünüz falan dedi. Bende ayağa kalkıp tövbe et falan dedim. İftira attıktan sonra Sınıftan bir görgü tanığı benim lehime ifade verdi. Disipline gidiyoruz. Öğretmenler dahil herkes benim haklı olduğumu düşünüyor ama disipline gideceğiz. Ceza alır mıyım veya bu ceza karne notlarıma işler mi?

• Onur demircan O kullanıcısına yanıt
    Ben hep gidiyorum bişey olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asalolmayansayı

Ben hep gidiyorum bişey olmuyor
    Beni sesli güldürdün yawww, Doğru söylüyorsun genelde bir şey olmaz. Geçmiş zaman, aşırı yaramaz öğrencim vardı olum bak disipline gidersin dedim ''ya hocam ne disiplini yaaa, daha önce de gittim bir şey olmadı dedi.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4AA3B2FD6 -- 11 Nisan 2020; 15:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4AA3B2FD6

Beni sesli güldürdün yawww, Doğru söylüyorsun genelde bir şey olmaz. Geçmiş zaman, aşırı yaramaz öğrencim vardı olum bak disipline gidersin dedim ''ya hocam ne disiplini yaaa, daha önce de gittim bir şey olmadı dedi.''

Alıntıları Göster
    Valla bugüne kadar disiplinde sadece bir tane Tokat yedim okadar onuda haketmiştim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asalolmayansayı -- 18 Nisan 2020; 3:39:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.