Şimdi Ara

discovery kulaklik tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Umut

Uyumlusunu bilmiyorum, ancak uyumsuz olarak elimde Nokia HS-125 mikrofonlu kulaklık var. Kabloyu kulaklık girişine tam oturtunca ses boğuk çıkıyor, bir kısmını dışarıda bırakınca ses düzeliyor.

Onun dışında geçen gün Turkcell Mağaza'dan Philips SHE2115BK mikrofonlu kulaklık aldım. Gelince test edip sonucu yazarım.

tamam kardes gelince buraya yazarsan iyi olur bekliyorum bende nokia bende denedim mikrofonlu mikrofonu gormemisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulagima olur mu olmaz mi ondan emin olsam keske bi denemem lazim onu ayrica mikrofonlu degil ki ep 630 i var mikrofonlu uyumlu mu degil mi ogrenmem lazim

• koskoca forumda sadece ep 630 mu kullaniliyor

• Bir öneri vereyim benimde kulagıma olmamıştı discovery kulaklıgı ama bu lastiklerini değiştirdim sony e ait lastikleri taktım simdi daha güzelleşti ses ve kulagıma oturuyor bir deneyin isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

arkadaslar discovery icin max 25 30 liraya kadar temiz ve yuksek ses verecek mikrofonlu kulaklik tavsiye edebilir misiniz yanliz kulaklik sunun gibi olacak tam kulakici olmayacak

http://www.hepsiburada.com/liste/greentech-gt-ep05-mikrofonlu-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd303027&categoryId=520&SKU=BD303027&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd303027%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dgreentech%255cu0020gt%255cu002dep05%26fh_refview%3dsearch

simdiden teskkurler

Eğer mikrofondan vazgeçebilirseniz Sony MDR-E818LP'yi tavsiye edebilirim, yabancı kulaklık forumlarında en iyi fiyat/performans earbudlarından (sizin istediğiniz tip) biri olarak gösteriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: WeKinG

Bir öneri vereyim benimde kulagıma olmamıştı discovery kulaklıgı ama bu lastiklerini değiştirdim sony e ait lastikleri taktım simdi daha güzelleşti ses ve kulagıma oturuyor bir deneyin isterseniz

denedim onu da eski nokia ucu vardi taktim ama yine olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: Electronic2

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

arkadaslar discovery icin max 25 30 liraya kadar temiz ve yuksek ses verecek mikrofonlu kulaklik tavsiye edebilir misiniz yanliz kulaklik sunun gibi olacak tam kulakici olmayacak

http://www.hepsiburada.com/liste/greentech-gt-ep05-mikrofonlu-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd303027&categoryId=520&SKU=BD303027&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd303027%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dgreentech%255cu0020gt%255cu002dep05%26fh_refview%3dsearch

simdiden teskkurler

Eğer mikrofondan vazgeçebilirseniz Sony MDR-E818LP'yi tavsiye edebilirim, yabancı kulaklık forumlarında en iyi fiyat/performans earbudlarından (sizin istediğiniz tip) biri olarak gösteriliyor.

ya telefon gorusmeleri icin iyi olur diyordum ama bakalim bulamazsak alabiliriz bunun yorumlari iyiymis cok tesekkurler tavsiye icin kardes kenarda dursun bakalim

• arkadaslar sennheiser mx 470 kulakligini satin aldim yorumlariniz icin tesekkurler gelince buraya goruslerimi yazarim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.