Şimdi Ara

discovery kulaklik tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar discovery icin max 25 30 liraya kadar temiz ve yuksek ses verecek mikrofonlu kulaklik tavsiye edebilir misiniz yanliz kulaklik sunun gibi olacak tam kulakici olmayacak

http://www.hepsiburada.com/liste/greentech-gt-ep05-mikrofonlu-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd303027&categoryId=520&SKU=BD303027&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd303027%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dgreentech%255cu0020gt%255cu002dep05%26fh_refview%3dsearch

simdiden teskkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• ep-630 al
  • Aynen ep 630 al bende vardi zaten fena değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

ep-630 al

ep 630 un namini biliyorum kardes ama cok komik birsey belki ama kulagimin ici dar bu tarz kulakici kulakliklar olmuyor linkteki gibi tam kulakici olmayan tavsiye edebilirseniz cok iyi olur

tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: nvidia90

Aynen ep 630 al bende vardi zaten fena değil

tavsiye icin tesekkurler fakat tam kulakici olmayan linkteki gibi olacak

• Babam haftaya xperia go alcak onunkini calcam :D xperialarin kulaklillari iyi bende L vardi ordan biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sametg

Babam haftaya xperia go alcak onunkini calcam :D xperialarin kulaklillari iyi bende L vardi ordan biliyorum

soyledigim tarzda mi kulaklik

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

ep-630 al

ep 630 un namini biliyorum kardes ama cok komik birsey belki ama kulagimin ici dar bu tarz kulakici kulakliklar olmuyor linkteki gibi tam kulakici olmayan tavsiye edebilirseniz cok iyi olur

tesekkurler

normalde o discovery kulaklığı zorlasamda kulağıma tam oturmuyor ama bu ep-630 çok rahat kulağıma sığıyor
  • Hükümran kullanıcısına yanıt
    kardes emin misin discovery kulakligi hic girmiyor kulagima yani oyle dusun su ana kadar denedigim tum kulakliklar girmedi nerdeyse ep 630 almak isterim gercekten ama nasil guvenecegim bir de bunun mikrofonlusu 630i bizim cihaza uyar mi bana mikrofonlu lazim

• ben pek tarz filan anlamam rock filan da dinlerim ama tatmin edici yani onu söyliyim şimdi elimde değil telefon
  • bence alma ya ondan bende telefonun orjinal kulaklığını bi türlü takamadım o ucundaki plastikler yüzünden sürekli kulağımdan düşüyo insan bi yerden sonra deliriyo :D
  • sametg S kullanıcısına yanıt
    ya aslinda ses yalitimi acisindan cok iyi bu kulakliklar ama kulagima dogru durust girmiyo bile kulagimda sorun var

• Discoverye mikrofonlu kulaklıklar uyumsuz diye biliyorum.ben 2 3 kulaklık denedim telefonumda ya mikrofondan ses gitmedi ya da mikrofona ihtiyacım olmadığında şarkıların sesi bozuldu.yeni parti telefonları bilmiyorum ama bi kontrol et derim almadan önce.

• kendi kulaklığı gayet iyi program arayın poweramp gayet iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richardson

kendi kulaklığı gayet iyi program arayın poweramp gayet iyi bence

kardes kendi kulakligi benim icin yeterli fakat kulagima girmiyor kulagim kucuk onun icin kulanamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Vodka05

Discoverye mikrofonlu kulaklıklar uyumsuz diye biliyorum.ben 2 3 kulaklık denedim telefonumda ya mikrofondan ses gitmedi ya da mikrofona ihtiyacım olmadığında şarkıların sesi bozuldu.yeni parti telefonları bilmiyorum ama bi kontrol et derim almadan önce.

aynen uyum sorununu bildigim icin bende konuyu general mobile a actim internetten alacagim kontrol etme sansim yok biri yardim eder insallah bakalim

• up

ep 630 dan baska tavsiye yok mu ?

• Uyumlusunu bilmiyorum, ancak uyumsuz olarak elimde Nokia HS-125 mikrofonlu kulaklık var. Kabloyu kulaklık girişine tam oturtunca ses boğuk çıkıyor, bir kısmını dışarıda bırakınca ses düzeliyor.

Onun dışında geçen gün Turkcell Mağaza'dan Philips SHE2115BK mikrofonlu kulaklık aldım. Gelince test edip sonucu yazarım.
  • Ep 630 var suan hocam gayet memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.