Şimdi Ara

Discovery Elite Stok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hooper (6 mesaj) kemalboran (2 mesaj) Windows10 (2 mesaj) trkkrsy (2 mesaj) ensar20 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    390 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Discovery Elite arıyorum 1 haftadır, hiç bir yerde yok telefon. Telpa 15 Nisan diyor 20 Nisan diyor kesin tarih veremiyorlarmış.İkinci El kısmına da ilan açtım ama satan da yok forumda. Bu telefonu bulabileceğimiz bir yer var mı acaba?

|
    |
  • Yarbay
    5890 Mesaj
    |
    |
    hooper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hocam aradım Novabazar'ı, siteyi güncellememişlermiş 20 Nisan gibi stoklara girecekmiş. 2 gün önce aramıştım, ön sipariş alalım dediler kaç yere haber bıraktım bekliyorum
  • Yarbay
    5890 Mesaj

Gerçi kararını vermişsin ama, ben gene de Nexus 5 tavsiye ederim o fiyata. Kağıt üstünde Elite donanım olarak daha üstün görünüyor, ancak servis, marka bilinirliği, üretim kalitesi ve tecrübesi, yazılım desteği falan Nexus 5'i öne çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 12 Nisan 2014; 1:46:39 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Nexus 5 ve Lg G2 de düşünmüştüm ancak Discovery Elite ekran büyüklüğü işe bana daha cazip geldi. Bir de Lg G2'nin bu sarı ekran sorunu soğuttu beni. Nexus 5'in de pil sorunundan bahsedilince soğudum. Artı güncelleme ile çalışmayan uygulamalar falan. Bir de rom olayından güncelleme muammasından sıkıldım, alıp kullanayım diyorum. O yüzden Elite deneyeyim diyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj
    Stok sorunu bu firmanın politikası sanırım Gmdyi alırken zamanında bende bulamamıştım
    |
    |
  • Yarbay
    7063 Mesaj

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-general-mobile-discovery-elit-sifir-kapali-kutu-adiniza-faturali-159413005/detay

edit: keş paraya 1060tl. nakit paraya bu fiyata bulunabiliyor yani, ne de olsa taksit olayı bitti artık.

stok sorunu olması bir anlamda iyi birşey, çünkü ilk partideki yaşanan sorunlarla karşılaşmamış olursunuz hem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows10 -- 12 Nisan 2014; 3:45:18 >
    |
    |
  • Yarbay
    7063 Mesaj
    elite 4g'den haber var mı arkadaşlar? ne zaman, hangi fiyattan giriş yapacak acaba?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam 1060+komisyon koyacaktır satan eleman. Ayrıca onlarda da yokmuş telefon :)
  • Er
    6 Mesaj

Benim dukkanda var bi bakin isterseniz fiyatta yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1711 Mesaj
    ordu - ünye ilçesinde mevcut. 1300 tl. istersen yardımcı olabilirim_?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ensar hocam sizinki şu yön avm'den 2000 liraya alınan cihaz değil mi? 2000 lira aklıma yatmadı pek, açıklarsanız sevinrim. Trkkrsy 1300 Tl'ye pazartesi de stoklara gireceği söyleniyor zaten, gider telpadan da alabilirim. Şimdi yardımcı olabilieceğin konuyu görüşelim istersen?
    |
    |
    Bahsedilenler: trkkrsy, ensar20
  • Binbaşı
    1711 Mesaj
    şu an yapabileceğim bişii yok malesef. bende alabilinesi listemde olan bu telefonu inceleyebileceğim yerler arıyorum. ünye de buldum o da kapalı kutu açamam dedi.

ondan yazdım. p.tesi heryerde bulunabilecek mi_???
    |
    |
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Telpa 15 Nisan'da distribütörlere dağıtım yapacağız dedi bilemiyorum ben de bekliyorum.
  • Er
    6 Mesaj

İzahini yazmistim size ama olsun tekrar yazayim . Telefon kredi kartsiz elden taksitle alindigi icin 24 ay taksitle o yüzden 2099 TL fatura fiyati. Yoksa 1300 TL lik bildiginiz telefon..G2 den sonra bunu kullanan birisi olarak kesinlikle tavsiye ederim yani. Benimkini alin diye demiyorum.Nasip sonucta bu isler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,424
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.