Şimdi Ara

Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Arkadaşım bu 3 telefonu beğenmiş ve hangisinin daha iyi bi seçenek olduğunu merak ediyo. Bütün ayrıntılarını araştıracak vaktim olmadığı için sizlere danışmaya karar verdim. 3 cihazın da artılarını eksilerini yazarsanız sevinirim.

• Ilcerinde birtek 816 var adam gibi,diğerleri fason cin.cihazlari kalitesizler para falan verilmez acikcasi suan donem furyasi gaza gelip para kaptirmamak lazim bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Ilcerinde birtek 816 var adam gibi,diğerleri fason cin.cihazlari kalitesizler para falan verilmez acikcasi suan donem furyasi gaza gelip para kaptirmamak lazim bence.

Haklısın sanırım ama kullanıcı yorumları nasıl bu cihazlarda ? Parasını haketmiyo mu diğer 2 cihaz ?
  • kullanıcı yorumu...

Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ?

• quote:

kullanıcı yorumu...

Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ?

O şikayetler ne öyle ya. Seni de uğraştırmışım biraz hocam kusuruma bakma. Vakit bulamıyorum pek araştırmaya. Çok teşekkür ederim ilgilendiğin için. Vakit bulunca biraz da ben araştırayım ama Htc Desire 816'dan yana kullanırım oyumu %99. Bu fiyat aralığında başka bi önerin var mı hocam ?

• butceye tamamlarsan g2 onerırım kesınlıkle fp acısında ıyı ve guclu cıhaz kullanıyorum memnunum..

ayrıca elıte ıle muhattap olacagın servıste su servıs haberın olsun...

Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ?

• quote:

butceye tamamlarsan g2 onerırım kesınlıkle fp acısında ıyı ve guclu cıhaz kullanıyorum memnunum..

ayrıca elıte ıle muhattap olacagın servıste su servıs haberın olsun...

Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ? Discovery Elite mı , Htc Desire 816 mı yoksa Casper Vi8'mi ?

Peki hocam. Çok teşekkür ederim yardımların için. Htc ve Lg'yi araştırayım. Ona göre yönlendiririm arkadaşı.

• Rica ederim muhim degil.

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    hocam tüm karkaların şikayetleri vardı dünyada şu bir numara dediğim markayı yaz google yanına şikayet de milyontane şey cıkar. arkadaş iş edinmiş discovery i kötülemeyi. lg g2 şikayet yaz onun hakkında da bir çok şikayet var. İnceleme videolarından özelliklerini karşılaştırıp fikir edinebilirsiniz. discovery dediğimniz telefon türkiyede 1 milyon satmış bunların içinden şikayet eden olması elbetteki normal
  • Tek tek saydinmi 1milyonu kaynak neresi merak ettim,discoveryci agir fanboylarada izah ettim aliskinim bu tarz cevaplara,elbet her telefonda ariza olur olaxak z3 tede g4 tede olacak,ama hicbir servis sarj skketinden para tirtiklamaz,hicbir marka kutusunda ips ekran yazarken icinde baska ekranli telefon satmadi,youtube discovery ips ekran yazip ara ve izle derim,daha cok ornek varda mobilim suan degmez kalori yakmaya,ben telefonu kotulemiyorum zaten kotu,kapaga marka basilip burada satilan fason cin cihazi neticede

• Stevejones'un attığı ss'lere inanmayın. Neden mi ? Çünkü arkadaş seçmiş en iyi sorunları. Telefonların ne kadar kalitesiz olduğundan bahsedilmiyor hiçbirinde. Herkes GMD'yi övüyor, gittim baktım telefonun ışıklandırması Jak yerine vuruyor. Bildiğin kulaklık yeri bembeyaz. Alt tarafta kapasitif tuşların ışıklandırması çok rahat seçiliyor. Tutulan ışığın yeri falan belli oluyor ki bu çok kötü , kullanıcı açısından. Kasmıyor, etmiyor, S3'ten stabil, denildi. Menüde adam gibi animasyon yok, telefon geçişlerde laglama yapıyor. Tek cihazda olsa neyse diyeceğim 2 cihazda da gördüm. Aynısı Elite'de de geçerli. Casper zaten tam tuzak. Gionee falan güvenilir marka değil. Xiaomi-Oppo olsa neyse .
  • Aralarında Desire 816 en alınası cihaz,ama 1200 TL varsa G2,Nexus 5 bakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Aralarında Desire 816 en alınası cihaz,ama 1200 TL varsa G2,Nexus 5 bakin.

+1

• Yo tek tek secmedim eski arkadaslar bilir bende daha kac kati ss oldugunu,kalabalik olmadin sayfa diye az bile veriyorum hatta.

Zaten bana inanmasina gerrk yok,fanboylara inanmasin yeter,benim ss lerin hemen hepsinde nickler acik forumda bulunup bizzat sorulabilir.

Cin oyuncaginin akibeti zaten gen mobile kisminda bile soyle ustun koru bakilsa ortada.
    Aksam vait olursa daha baba ss lerde paylasirim. Yeterki ulkenin kerizi bitmez mantigiyla birileri paralari cukkalamasin.
  • Htc yi oneririm . Casper via alma pili cabuk azalir ve hizli virus yeme ihtimali var yani telefonun 1 2 yilda çokebilir o yuzden casper i ele. General mobile discovery iyidir bütcen 1000 lerdeyse discovery al derim ama paran varsay 2 binlerde htc almani öneririm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KomanDoEmiR

Htc yi oneririm . Casper via alma pili cabuk azalir ve hizli virus yeme ihtimali var yani telefonun 1 2 yilda çokebilir o yuzden casper i ele. General mobile discovery iyidir bütcen 1000 lerdeyse discovery al derim ama paran varsay 2 binlerde htc almani öneririm :)

1 yıllık hort

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazlar arasinda kalan baska insanlar icin yorumladim

• Yeni trollumuz emir hayirli olsun.

• Yılların eskitemidiği telefon sony z1 öneriyorum.

• hızlı virüs yeme ihtimali var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.