Şimdi Ara

Discovery 2 çıktı 888 tl (2 ağustos' ta satışta)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
5.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    General Mobile Discovery 2'de şu özellikler yer alıyor:

- 5 inç, 1080p IPS LCD ekran(178 derece görüş açısı),
    - 2 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek işlemci,
    - 2 GB RAM,
    - 16 GB dahili depolama alanı,
    - 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS,
    - Wireless speaker ile kablosuz muzik paylaşımı,
    - 13 MP arka kamera(21 saniyede 99 kare fotoğraf), 5 MP ön kamera,
    - 2500 mAh batarya,
    - 7.9mm incelik,
    - Android 4.4 KitKat işletim sistemi,

Belirtilene göre ilk olarak cihazın çift SIM kartlı versiyonu satışa sunulacak. Bu modelde microSD kart girişi olmayacak. Diğer modelde yani tek SIM kartlı modelde ise microSD kart girişi olacak. Cihazın çift SIM kartlı versiyonu Ağustos ayında satışa çıkacak ve 888 TL'lik fiyat etiketine sahip olacak. Diğer versiyon ise Eylül ayında satışa sunulacak ancak bu cihazın fiyatı henüz belirsiz.

Cihazın metal kasa ile çevrili olması ve arka kapağın galaxy s5 benzeri noktalı kapak dizaynı seçilmiş olması bence güzel tercihler rakiplerinin güzel yanlarını almış General Mobile .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyru -- 30 Temmuz 2014; 18:23:11 >

• bir Discovery kullanıcısı olarak almayı düşünen kişilere tavsiyem GM nin 5-10 model daha çıkartıp satış sonrası ve kaliteyi oturtmadan, bulaşmamaları.
  • Samsung s5 mini bekleyen biri olarak ilk defa android kullanicam kitkat 4.2 kitkat 4.4 ne farki var acaba.bir de bu discovery donannim olarak daha ustun duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen balıklama atlamamak lazım. Discoveryden sarj soketi sorununu biliyosunuzdur daha sonradan bu sorunu düzelttiler.

Ocak yada şubat gibi alırım 4 5 ay geçsin bi.
  • sabo terliğe benzeyen arka kapağın neresi iyi yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

bir Discovery kullanıcısı olarak almayı düşünen kişilere tavsiyem GM nin 5-10 model daha çıkartıp satış sonrası ve kaliteyi oturtmadan, bulaşmamaları.

Abi ne güzel söylüyorsunuz. Keşke herkes böyle objektif konuşabilse. Millet bunu söylemeye utanıyor mu çekiniyor mu bilmiyorum ne tür fanatikler var ya. Milletcek para verdiğimiz şeyi en iyi olarak mı görüyoruz ne yapıyoruz bilmiyorum
  • :) beklemedeyiz.
  • Note 4 ü bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk çıktığında enparayla almıştım discoveryi, forumda " bulutlanma, şarj soketi, pembe kamera vs." okuyunca aldığım fiyatın 100 lira üzerine elden çıkarmıştım malzeme kalitesi kötü diye. İyi mi ettim bilmem. Samsung var şimdi memnunum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell T50 ye 700 tl vermektense
    Discovery 2 ye 888 tl vermek iyidir.

Discovery 2 ye 888 tl vermektense
    LG G2 ye 1100 tl vermek daha iyidir.

LG G2 ye 11... :D

• iphone'cu gelir birazdan
  • MediaTek işlemci var ÇÖP
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

bir Discovery kullanıcısı olarak almayı düşünen kişilere tavsiyem GM nin 5-10 model daha çıkartıp satış sonrası ve kaliteyi oturtmadan, bulaşmamaları.

her yıl bir model çıkarsa 10 model, 10 yıl sonra demek.
  • Şikayet var sitesini acip TELPA şikayetlerini okuyun ben iki discovery aldim ikisi de ayni arizayi verdi ve tamir etmiyorlar para istiyorlar almak isteyen buyursun ama ben mi ? Bir daha asla ...

• kingo_disco kullanıcısına yanıt
    General Mobile neyse de -şarj soketi, vs- Media Tek neden çöp?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendim GMD kullanıyorum ama arka kapak olmamış. Bildiğin S5 olmuş. Almaya gelince alırım ama oturması lazım bazı şeylerin. Kitkat vericez dediler dandik bir beta yayınladılar şimdi ne olacak bilmiyorum. Xiomi'yi bekliyorum açıkçası fiyat farkı olursa GM düşünebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • General mobile alıp da, bir sorunda telpa ile kavga edip kanser olana kadar hiç bulaşmayın. Garantisiz telefon alın daha iyi. Şimdi fanboy felan bilmem elimde discovery telefon olupda garantiye göndermiş birinin bu yazdıklarımı desteklememesi neredeyse imkansız. Müşteri temsilcisine dediğim gibi Allah bildiği gibi yapsın sizi.
  • Xiaomi'nin Türkiye piyasasına 400$ olarak girecegini tescil eden bir fiyat olmus. Tipini sevenler indirim kampanya vs ile 800 e getirebilirlerse tam bir f/p urunu olur.

• Gm discovery'nin Nisanda gelecek android 4.4'ü temmuz bitiyor hala gelecek (betadaymış şu anda vs. vs.)

Gm elite gibi buda GM Discovery'nin satış grafiğine uzaktan bakar.
  • Metal çerçevesi galaxy ace modelini hatırlattı, birden soğudum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.