Şimdi Ara

Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
84.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 93
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 144
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 19 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Stahli (144 mesaj) SAS (36 mesaj) ultraslanharun (28 mesaj) 1 9 0 7 (15 mesaj) Evolution (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3365 Mesaj
    para
    |
    |
    expin parayla alakası yok
    plat dersen 2 trina + 800 cash düşünülebilir disc de sadeece 800 cash ve mattock
    bence 3200 cash çek 2k cashe gold pre çek geri kalana walkrey felan çek 4 tanede ultima eşya bonusundan hediye gelir
    |
    |
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    olabilir vallahi konu linkini pm den alabilirmiyim
    |
    |
    |
    |
    ,Hani bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAS -- 18 Temmuz 2010; 23:14:34 >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    bir fs +6 dan 7 ye trina ile yanarmı
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kamikaze00

bir fs +6 dan 7 ye trina ile yanarmı

evet
    |
    |

DISTURBED
  • Yarbay
    4380 Mesaj
    Yanar hemde cayır cayır
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    5 tane item yaktım tam fs yi basıcam üzerimde uniq basmak için para yokmuş gittim innden aldım direk bastım bence o yüzden
    deil oldum ya disc preyide şikayet ettik buyrun
    http://forums.gamersfirst.com/index.php?s=9a3e27d7b5a00031f71e65c89bb6b8cd&showtopic=68783
    |
    |
    |
    |
    Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
  • Yarbay
    3189 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    dişimde ağrımaya başladı itemlerin hepsini yakmadan kaçtım chardan
    shardı satıp md döncem mecburen
    |
    |
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    canını
    edit : bak gaza getirmeyin shardı satıp dual md 8 basarım görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 19 Temmuz 2010; 2:30:37 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kamikaze00

5 tane item yaktım tam fs yi basıcam üzerimde uniq basmak için para yokmuş gittim innden aldım direk bastım bence o yüzden
    deil oldum ya disc preyide şikayet ettik buyrun
    http://forums.gamersfirst.com/index.php?s=9a3e27d7b5a00031f71e65c89bb6b8cd&showtopic=68783

Eee hani iyi para kasılıyordu
    |
    |

• Yarbay
    3365 Mesaj
    evet bu durumdan sonra plat mı alsam ? 2 trina 200m ediyi yau 2gb 2gbdir
    |
    |
    valla gm lere ticket felan attık onlarda durumun farkındalar dropları felan yükselicek büyük ihtimalle bekliyoruz çünkü kasılmıyor o kadar
    yani kasılıyorda verdiğimiz paraya değmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 19 Temmuz 2010; 10:56:58 >
    |
    |

Ben bir disc pre sahibiyim,eğer sizde disc pre almışsanız eminim memnun değilsinizdir bu üründen,yanlış tanıtılan ve vasıfları çok az olan bir premium.Sonuç olarak başlatmış olduğumuz protesto ve kampanyaya elinizden geldiği kadar katılmanızı gmlerle ve modlarla işbirliği içinde şikayetlerinizi iletmenizi rica ediyorum.Aşağıdaki linke yorum yaparak konuyu canlı tutabilir,gm ve modlara ozel msj atarak şikayetleri bizzat kol teame iletmelerini sağlayabilirsiniz.

Her zaman verdiğimiz paranın karşılığını alma hakkına sahip tüketiciler olarak,sizden de bu bilinci bekliyor ve mümkün olduğu kadar özverili olup bu konuda birçok kişiye ulaşıp,ürünlerinin verdiğimiz protesto ve şikayetler ile yeterli düzeyde olmadığını bildirmeliyiz.

Saygılarımla.İyi oyunlar (Kronos Joehenry nicki ile bana ulaşabilir,bu konuda konuşabiliriz)
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    BEN de bugunaldım amma hec memnun degılım cok pısman oldum ama arkadasın resımlerıne bakktıgımzda monster--yesıl kutu felandusmus ben 3 saattır kırdırıyom ezık pottan baska bır sey yok
    |
    |
Ekonomi
Web Tasarım
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.