Şimdi Ara

Disco Elysium Geliştiricisi ZA/UM Bir Sonraki Dil Desteği için Anket Başlattı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geliştirici ZA/UM, geçtiğimiz yılın en başarılı oyunlarından dedektiflik RPG Disco Elysium'un bir sonraki dil desteği için anket başlattı.

Disco Elysium şu anda İngilizce ve Çince destekliyor. Korece, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Almanca ve Fransızca çeviri aşamasında. Bir sonraki dil desteğinde anket sonuçları belirleyici olacak ve Türkçe şu anda başlarda gidiyor.

Aşağıdaki bağlantıdan oy kullanabilirsiniz:

Ek olarak, oyunu Steam'de istek listenize de eklemeyi unutmayın. Türkiye'nin en aktif yerelleştirme şirketlerinden biri olan AiBell Game Localization tarafından belirtilene göre bir oyunun ek dillere çevrilmesinde en önemli unsurlardan biri istek listesi sayısı.

Disco Elysium şu anda PC ve Mac üzerinde ulaşılabilir durumda. PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonları da yolda.

• haydi herkes oy vermeye lütfen bu oyunu türkçe yapalım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • oyun bende yok fazlada ilgimi cekmedi ama genede oy verdim ilerki oyunlara örnek olsun diye
  • Site acilsa destek atacagiz ama acilmiyor. Ama adamlar bu konuda ne kadar ciddi oldugumuzu sitenin patlamasindan anlamistir

Beyler allah icin orjinalini alalim su oyunun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar site biraz geç açılıyor. Lütfen oy kullanın.

• Herkes üşenmesin oyunu kullansın,başarabiliriz,aylak Polonyalılar hemen arkamızda aman dikkat.
  • Lutfen okuyun! ⚠️
    Arkadaslar oyunuzu kullandiktan sonra isiniz bitmiyor. Bir yerde okumustum ama hatirlamiyorum, Steam'de istek listenize eklediginiz oyunlari sanirim yapimcilar verilere mi ne ulasabiliyor diye hatirliyorum.

Bu yuzden oyunuzu mutlaka kullanin ve steamden muhakkak istek listenize ekleyin! ⚠️

• Kullanın oyları sabırlı olun giriyor siteye
  • Siteyi çökerttiniz.
  • Site gg

• Zaten çevriliyor sanıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok zor açıldı site.Devam devam.

12 Mayıs 2020 | Saat: 00:20

Disco Elysium Geliştiricisi ZA/UM Bir Sonraki Dil Desteği için Anket Başlattı
    https://store.donanimhaber.com/82/90/03/829003d750a816ad39739df9d31a9a9a.png

• Verdim oyumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyumu verdim switch e türkçe gelir umarım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Haderslev kullanıcısına yanıt
    Resmi çeviriler yapan Türk çeviri oluşumu bildirmişti istek listesinin önemini. Aibell games localization

• Tr 2300
    Pln 1300

Son durum

• Arkadaşlar oy vermeyen kalmasın. Whatsapp'tan arkadaşlarımıza da linki gönderelim, herkese olabildiğince oy verdirelim
  • Ben oy verirken Türkçe 30 oy civarıydı. Çökmeden önce 200’dü İtalya geçmişti bizi. Türklerin çökerttiği anlaşıldı 3k oy olmuş bir anda. Yapımcı ne kadar istediğimizi görmüştür umarım.

İSTEK LİSTESİNE EKLEYİN!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük keyifle bitirdim. Çok çok özgün bir yapım. Verdim oyumu. Umarım biz kazanırız ^^

• Oyun çıktığı günden beridir istek listemde, Türkçe desteği geldiği gibi alırım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.