Şimdi Ara

Dışarıdan aç kapa yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar size beyin yakan bir sorunla geldim. Şimdi şu resimde gördüğünüz şey araç için tasarlanmış bir tablet kepi. Buna tableti oturtuyorsunuz ve ekranımız oluyor. Peki bunu anladık şimdi bu arkadaşlar tab4 için bir. çözüm düşünememişler ve sonuç olarak tabletin tuş kilidini ve aç kapa işlemini yapamıyorum. Şu yukarıdaki gördüğünüz yere bir çözüm düşündüm ama çok da çözüm gibi değil tabi. O çivinin altında plastik var :)

Neyse sonuç olarak ben tableti dışarıdan nasıl aç kapa yaparım? Mesela komutlu auxlar var bunu aç kapaya ayarlayabilirmiyim? Çözüm önerisi olan varmı?
    Dışarıdan aç kapa yapmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı şeye benimde ihtiyacım var hocam. Sonucu bulursanız benimle paylaşır mısınız. Araştıra araştıra bir hal oldum denemediğim şey kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jyz -- 1 Haziran 2017; 14:16:19 >
  • Ben şu şekilde çözüm buldum. Lehim yapabilmem mümkün değildi çok ince ayaklara lehimlemem gerekiyodu. Bilgisayar reset switchini söktüm ayakların üzerine getirdim açma kapama alanındaki flex yerine sonrasında üzerine sıcak silikon sıktım taş gibi oldu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.