Şimdi Ara

Dış Ticaret mezunuyum. iş konusunda kararsızım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dış Ticaret mezunuyum, iş konusunda da kararsızım gümrük müşavirliğinde çalışmak mı daha iyi yoksa PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş gibi şirketlerdemi. hangisinin maaşları ne kadardır acaba başlangıçda? bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

• Bireysel çalışmayı düşünür müsün? İyi seviyede yabancı dilin varsa birden fazla firmaya dış ticaret danışmanlığı yapabilirsin. Hem daha serbest olur hemde parası senin tecrübene bağlı olarak artar.
  • chtsydn kullanıcısına yanıt
    ingilizce içinde bakırköyde dil kursunda 3 üncü seviyeyi bitirdim. Antalya ya gittim ingilizcemi geliştirmek için tur şirketinde 5 ay rehber yardımcılığı yaptım. Tecrübesiz olduğumuz için çoğu yer kabul etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

Bireysel çalışmayı düşünür müsün? İyi seviyede yabancı dilin varsa birden fazla firmaya dış ticaret danışmanlığı yapabilirsin. Hem daha serbest olur hemde parası senin tecrübene bağlı olarak artar.

ingilizce içinde bakırköyde dil kursunda 3 üncü seviyeyi bitirdim. Antalya ya gittim ingilizcemi geliştirmek için tur şirketinde 5 ay rehber yardımcılığı yaptım. Tecrübesiz olduğumuz için çoğu yer kabul etmiyor.
  • kuess kullanıcısına yanıt
    Kamuda çalışma imkanın varsa kesinlikle kamuda çalış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.