Şimdi Ara

DIŞ TİCARET AÇIĞI 4.9 MİLYAR DOLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Öner

quote:

Orjinalden alıntı: rapimnet
    ben sayıstaymıyım bana soruyorsun biraz arastır oku ogren yaz buraya oyle saf saf oy atmakla olmaz bu isler

Sen dün akşamdan beri millete saf, cahil, satılmış, vs. demekten bıkmadın mı?

İyi ediyor bence tüm olanları görmezden gelip hükümeti savunanlar olduğu sürece bıkmayacağız da..
  • Ekonomi süper değiL ama iyiye doğru gidiyoruz... Belki o siyasi karmaşa oLmasaydı sonuçLar dahada lehimize artabiLirdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BauglirXul

Ekonomi süper değiL ama iyiye doğru gidiyoruz... Belki o siyasi karmaşa oLmasaydı sonuçLar dahada lehimize artabiLirdi..

Ben biliyorum.. Nasıl iyiye gidiyor "ölmeq yetmi0r" kardeşim..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi дltuğ -- 1 Mayıs 2008; 15:37:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: дltuğ

İyi ediyor bence tüm olanları görmezden gelip hükümeti savunanlar olduğu sürece bıkmayacağız da..

Forumdan delikanlılık yapmakla olmuyor bu işler,diyecekseniz yüzümüze deyin bunları...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orjinalden alıntı: дltuğ

Forumdan delikanlılık yapmakla olmuyor bu işler,diyecekseniz yüzümüze deyin bunları...

Görüşebilsek yüzyüze konuşabilsek keşke..
  • Bor, toryum gibi madenlerimiz yatsın yerinde.....Onları geliştirecek mühendislerimiz ölsün....

Yinede ülkemiz iyi gelişiyor hakkını yemeyelim..Fakir gidip İStanbula yerleşirse heralde ağlar.
  • durmak yok yola devam...!
  • dakika 67 rapimnet çıktı дltuğ oyuna girdi..дltuğ tribünlere oynuyor
  • Ekonomi iyiye falan gitmiyor gayette kötüye gidiyor uzun vadede...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alanso_58

Bor, toryum gibi madenlerimiz yatsın yerinde.....Onları geliştirecek mühendislerimiz ölsün....

Yinede ülkemiz iyi gelişiyor hakkını yemeyelim..Fakir gidip İStanbula yerleşirse heralde ağlar.

O dediğin madenleri işlemek satmaktan daha pahallı.Ayrıca kullanım alanlarıda kısıtlıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sight

Ekonomi iyiye falan gitmiyor gayette kötüye gidiyor uzun vadede...

durmak yok yola devam...!

• quote:

Orjinalden alıntı: Generalll

quote:

Bor, toryum gibi madenlerimiz yatsın yerinde.....Onları geliştirecek mühendislerimiz ölsün....

O dediğin madenleri işlemek satmaktan daha pahallı.Ayrıca kullanım alanlarıda kısıtlıdır.

daha geçen gün ülkemizde şu ana kadar bulunmuş en kaliteli petrol çıkarıldı , başında ingiliz şirketi var ama

peki ingiliz salak mı? kaynaklarımızı işlemek , satmaktan daha pahalıysa ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BX4TC

Yerli malına yönelip ihracatı artırmak bu sorunu çözer. Yerli mal 5 lira, ithla mal 4 lira olan bir piyasada açığın kapanmasını beklemek hayal. Sonuçta serbest piyasa ekonomisi. Önemli olan nefsimizi yenmek.

cin mali yani ! hemipiz Turkuz deriz , milliyetciyiz deriz ama yerli mali almaz gidip cin mali kullaniriz ! (hadi pahali olan italyan , alman, fransiz mallarinida gectim ) ! cin mali kullanmiyalim ...

quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

quote:

quote:

daha geçen gün ülkemizde şu ana kadar bulunmuş en kaliteli petrol çıkarıldı , başında ingiliz şirketi var ama

peki ingiliz salak mı? kaynaklarımızı işlemek , satmaktan daha pahalıysa ?

anlamaz dostum o nun desteledigi cevre belli ! Petrol turkiyede kayniyor ! Ulanyaziyor kiyamet alameti diye gecer ! Firatta sular cekildiginde , nehrin yataginda altindan tepeler ortaya cikicak , buda savasa sebep olucak diye ! topraklarimiz cok zengin ! Boraks o kadar degerli olmasa , Amerikan NASA neden dunyada bor rezervlerini arastirsin ve sartici olan dunyadaki rezervlerin %97 si bati anadoluda uydu verilerine gore !!! 400 yil yericek bir kapasite dunyaya ! Allam ya hala akp yi destekliycez diye yapmayacaklari yok !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluedevil86 -- 1 Mayıs 2008; 19:13:39 >

• abizittin mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

abizittin mi ?

yine ne saçmalıyorsun Allah aşkına ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

abizittin mi ?

yine ne saçmalıyorsun Allah aşkına ?

way şöför geLmiş
  • balıkesirde oturuyorum dersanemizin karşısında tren istasyonu var her gün vagonlarca dolu bor biryerlere gidiyor ama nereye?
    bu halka herşey müstehak adamlar sata sata satcak bişey bırakmadılar.
  • quote:

quote:

satmak için para harcandığını bilmiyodum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.