Şimdi Ara

DİŞ HEKİMLİĞİ İSTEYENLER İÇİN A'DAN Z'YE DİŞ HEKİMLİĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
7
Favori
2.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    anladım hocam çok teşekkür ederim hayırlısıyla bakalım ne olacak merak saldım baya :))
  • Malzeme parası olarak 1de aylık 75-100 2de 150-200 diyebilirim kendim için. Ortalama olarak böyleydi. Ama bi ay 300 verirsin öbür ay 100 gider. Siz bu kadarını bilin en azından. Git gide malzeme parası da artıyor sınıflarda.

3. Sınıfta gözlemler başlar. Asistanlarla beraber hasta bakmaya girersiniz. Bişey isterse yaparsınız, istemezse izlersiniz. Çekilmiş insan dişi toplarsınız hastanelerden. Derslerde onlarla çalışmaya başlarsınız. Teorik ders olarak en ağır yıldır. İkiden sonraki sınıfları çok detaylı anlatıp sizi baymaya gerek yok. Zaten gider gitmez göreceksiniz nolduğunu. Başka merak ettikleriniz varsa onları cevaplayayım ben. Önemli olan şeyleri de yarın yazmaya devam ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dişhekimi00 D kullanıcısına yanıt
    Diğer normal bölümlerde belli bi krediye kadar kaldığında sınıf anlarsın bıraktığın dersleri alttan alırsın. Diyelim bir dersten kaldın bi sonraki sınıfa geçersin kredin yetiyorsa kaldığını da alttan verirsin. Ama bizim bölümde hepsini geçtin anatomiden kaldın diyelim. Sınıf geçemezsin. Bi sene tek dersi vermek için uğraşırsın. Verince geçersin. Bi ders için bi sene okulun uzar yani

• Hocam uzmanlıkta ağız çene diş cerrahisi kazanmak ve okumak çok mu zor? Atamalar nasıl yapılıyor net bir şey göremedim. Uzmanlığı kazandıktan sonra eğitim sırasında maaş alınıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her gün böyle ağızlarla uğraşmaya nasıl alışıyorsunuz ya da alışabiliyor musunuz? Ağız kokusu çekiyor musunuz yoksa maske yeterli oluyor mu?

DİŞ HEKİMLİĞİ İSTEYENLER İÇİN A'DAN Z'YE DİŞ HEKİMLİĞİ
  • hocam merakımdan soruyorum :) yeni baslayan öğrencilerin dişlerini kontrol ediyolar mı ?
  • Hocam gecen soyle bir sey yazmistiniz benim okurken ödüm koptu.

Elini az bir sey kaydirsan adamin cenesini eline verirsin.Cok riskli meslek vs.

Bu cidden dogru mu?

Benim el becerim 0.Elma soyamayan birisiyim ve dis yazdim.Milletin hayatiyla oynar miyim?

El becerisinden dolayi birakan oldu mu?

Ya da pratik derslerden dolayi sinifta kalan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 24 Ağustos 2018; 18:28:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HedefBounCmpE13 kullanıcısına yanıt
    DİŞ HEKİMLİĞİ İSTEYENLER İÇİN A'DAN Z'YE DİŞ HEKİMLİĞİ

Evet böyle harikalar çıkarmak istiyoruz

• Yuyugy Y kullanıcısına yanıt
    Hocam ben verdiginiz bilgileri okurken biraz tedirgin oluyorum bu normal midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mezun olduktan sonra atamalar nasıl

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.