Y

Er
21 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
+AMD Ryzen 5 3600
+ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI) AMD B550 AM4 DDR4 4400
+Samsung 970 EVO M.2 SATA 3.0 SSD 500GB
+WD Blue SATA 7200 RPM 3.5 INC Cache 32 MB Dekstop 500GB Sabit Disk WD5000AZLX
+Corsair CMK16GX4M2E3200C16 Vengeance 16 GB (2x8) 3200 MHz CL16 DDR4 Siyah Ram

KASA: CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 650W CC-9020124-EU 80+ Tempered Glass

Tüm bunları sıfır olarak sipariş ettim. 5930 lira tuttu.

Şimdi bu sisteme bir tek ekran kartı eklemek kaldı.
Beni 2-3 sene idare edecek oyunları orta-yüksek ayarlarda akıcı oynatacak bir ekran kartı arıyorum. Daha sonra 3000ler çıkınca ikinci elden onlara atlayacağım. Önümdeki seçenekler.

Farklı fikirlerinizi bekliyorum. Ekran kartına 3000den fazla vermek istemiyorum şu an rtx 3000ler arefesinde.
Bu ekran kartını kutulu faturalı 27 ay garantili 4400 tlye buldum. alınalı 8-9 ay olmuş testlerinde sıkıntı yok. Vatan pcden alınmış. 3 sene sonra satıp rtx 3000 geçmeyi düşünüyorum. sizce alınır mı şu zamanda?
Arkadaşlar bu kartın çok temiz ikinci elini buldum. 4300 lira verilir mi? 2 sene sonra satıp 3000 geçmeyi düşünüyorum daha 28 ay garantisi var vatandan alınma fatura kutu var.
arkadaşlar öncelikle beklentilerimi belirteyim. rekabetçi oyunları zaten düşük ayarda oynuyorum akıcı yüksek fps hedefli, önümüzdeki 2-3 sene çıkacak olan AAA oyunlarda orta-yüksek ayarlarda akıcı performans verecek bir sistem istiyorum.

anakartın daha uygunları olduğunu biliyorum amd 4. nesil uyumlu olduğu, wifi ve ses performansı yüksek olduğu için bunu tercih ettim. 4-5 sene değiştirmeden upgrade taşıyabilecek. bir anakart hedefimdi.

dediğim gibi 2-3 sene idare ettikten sonra işlemci ve ekran kartını ikinci elden satıp amd 4.nesil ve rtx 3000lere geçerek kullanmak istediğim bir sistem toplamak hedefim. aklımdaki sistem şu:

AMD Ryzen 5 3600
1.850,00 TL

ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI) AMD B550 AM4 DDR4 4400
1.415,74 TL

MSİ GTX 1660 Tİ GAMING X 6GB (5 aylık ikinci el kutu faturalı)
2.300,00 TL

CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 650W CC-9020124-EU 80+ Tempered Glass
984,96 TL

G.Skill Ripjaws V F4-3200C16D-16GVKB(2x8 GB) 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram
615,00 tl

Samsung 860 EVO MZ-N6E500BW M.2 SATA 3.0 SSD 500GB
620,15 TL

TOPLAM: 7,785,00 TL

TAVSİYE EDECEĞİNİZ FARKLI PARÇALAR VAR MIDIR? YORUM VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
Bana dediği şey gerçekten çok komik.
-Üniversite yerleştirme sonuçlarını açıklamayı düşünüyor musunuz?
+Daha duyurusu gelmedi beyefendi
-Benim kayıt sildirmem lazım 7sine yetiştiremezsem nolacak?
+Yetişir beyefendi
-Peki neden tarih verilmiyor
+Kayıt zamanına kadar MUHTEMELEN açıklanır beyefendi

Yapma ya reyiz kayıtlardan önce gelir mi ya biz öyle düşünmedik allah allah işe bak yaw muhtemelen 3ünden önce gelirmiş o zaman sıkıntı yok
Ulan kaç tane satıştay denetçisi var bu ülkede 2 milyon öğrenci var açıklasanıza artık kaç milyon TL bütçesi olan her sene sınavdan paranın anına koyan bir kurumsunuz sınav ücretlerinden yaptığınız karı yapabilen şirket olsa borsa sallanır ortam çocukları allah belanızı versin hayallerimden olursam sizin validenizi ziyaret edecem elimde böyle çikolata çicek takım elbise merhaba efendim diyerek içeri girecem sonra çikolatayla kafasına vura vura cima edicem bıktırdınız telegram bildirimi geldi telefon elimden kartal misali uçtu allah belanızı verecek
Altıma sıçtım satıştay ebesinin hörekesi bilmem ne sonucuymuş
Arkadaşlar ben Kars tıpa merkezi geçişle geçeceğim. Daha geçiş sonuçları gelmedi. Az önce öğrenci işlerini aradım. 15.00dan sonra geliyor siteye sonuçlar takip edin dedi. Bunun üniversite sınavıyla bi alakası var mı dedim. Evet ondan sonra geliyor dedi. Gelirse 15.00da geliyor.
Şampiyon kapatamıyorsanız üzgünüm ama üniversite hayatınız b*k gibi geçecek. Bu fikre şimdiden alışsanız iyi edersiniz. Asosyal geberip gidersiniz malesef üzgünüm...
Şimdi ben diş hekimliğini bu sene içinde bırakıp sınava girmiş, gastronomi mutfak sanatları okumak isteyen ama istediği yerler gelmezse merkezi yatay geçiş hakkını kullanarak seneye tıpa başlayacak olan bir kardeşinizim.

Bıraktığım için kötüleyecek olduğum yok. Her sınıftan arkadaşlarım vardı okulda. Forumda da çok fazla diş hekimliği isteyen arkadaşlarımız var. Doğal olarak kafanızda soru işaretleri var. Size her şeyiyle bölümü, dersleri, sınav sistemini ve yaşayacaklarınızı anlatayım. Siz de bundan faydalanın.

Tamamen objektif olarak yazacağım. Sorularınız olursa da birinci ağızdan bu konuda sorabilirsiniz. Sırayla başlayayım.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 128
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 65)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 382 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.