Şimdi Ara

Dis hekimi olamayacagimi bir kere daha anladim(aci gercek) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sende kendimi görüyorum uruk el becerisi konusunda ne yaşadığını az çok tahmin edebiliyorum :) Tabi diş hekimliğine giden biriyle yüz yüze konuşman senin için daha faydalı olacaktır sonuçta ben diş hekimliği okumuyorum sadece kendi tahminlerimi söyledim
  • Fasulyeyi doğramakta ne var ya hiç mi mutfağa girmedin hayatında anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten öyle. bir diş yapıyoruz mesela 05 alanda oluyor 85 alanda. sabundan diş yaptığımız dersin adı diş anatomisi ve fizyolojisi bu 05 alan arkadaşlar da geçiyor bu dersi çünkü sene sonu başarı puanına yaptığın dişlerin etkisi yüzde 10 falan oluyor, önemli olan teorik ders

• Tıpta da el becerisi gerekiyor ama bunu dert etmene gerek yok bence.Tanıdığım insanlar var acaba bu nasıl diş hekimliği okucak dediğim insanlar bile gayet güzel okuyorlar zamanla gelişiyosun zaten o yüzden sıkıntı etme.

• Ulan ben de ayakkabı bile zor baglıyorum.Tıpta inşallah gerekmez fazla.

• Yeteneklileri secip almiyorlarya dis hekimligine elma soyamayan adamlar dolgu yapıyor

• Kendim sağlık teknikeri olarak 23 yıldır ünv Hastanesi'nde çalışıyorum.eger çok idealist değilseniz hiç girmeyin tıp , diş hekimliği mesleğine insanla uğraşması çok zor hep haklı görüyorlar kendilerini ne randevu ne Kural hiç umurlarinda değil hastaların ama ajitasyonda oscarlik oyun çıkarıyorlar.evrakla uğraş cihazla uğraş aman insanla uğraşma derim.is değil de o çeneleri tüm enerjimizi bitiriyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.