Şimdi Ara

Dis hekimi olamayacagimi bir kere daha anladim(aci gercek)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baktim annem taze fasulye dogruyor.Aha dedim el becerisi gerektiren bir is bu,ben de denemeliyim.

Neyse basladim olmuyordu,zorladim.Annem guluyor filan.Babam senden bir halt olmaz diye uzaktan bakiyordu.Biraz daha zorladim olmaya basladi sanki.

Annem bu boyle olmaz dedi.Tahta getirdi al bunun ustunde dogra dedi.Onun ustunde kolayca dogradim.Ama maharet o degildi ki asil yetenek desteksiz taze fasulye dograyabilmekti.

Icim kan agladi ve insaallah tip gelir diye dertlendim tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 17 Temmuz 2018; 14:42:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabah 6.30’du.. Arayan Uruk’tu..

Fasulye dedi, fasulye..

Kapadı telefonu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabun oymaya başla

• Kanka tıpta da el becerisi gerekli biliyorsun demi
  • Kantırdaki Kanascı kullanıcısına yanıt
    Disteki kadar pratik agirligi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 temmuzda diş gelirse ilk işim gidip sabun alıp oymak olacak size de tavsiye ederim

• Tyt ayt T kullanıcısına yanıt
    31 Temmuz’da diş gelmeyecek. Sonuçlar gelecek, tercihlerde belli olacak reis.

Diş gelirse ilk işim gidip sabun alıp o sabunu zevkle yemek olacak. Size de tavsiye ederim.

1 hafta cok dar.Ben simdilerde baslasam diyorum.Ama abi inanilmaz isteksizim yav,youtubedan tanitim videolari filan izledim,yapamayacagim gibi geliyor.

• 5 senelik eğitimi yapacamayacağına inandığın şeyleri yapabildiğini göstermek amacıyla veriyorlar Urukçum.
    Gel bu inadını yen benimle diş yaz.

• Uruk git Diş oku, inan bana 6 yıl Tıp okuyup, acillerde nöbet tuttmak, hastalarla uğraşmak için değmez. Diş Hekimliğini sen gözünde çok büyütüyorsun ama Tıpın o yorucu ve stresli iş ortamını bilmiyorsun.

• Ben de aynı durumdayım uruk yalnız değilsin netlerimiz de aynı zaten aynı üniversiteye düşersek yardımlaşırız, belki ikimiz bi adam ederiz

• El becerisi dediğimiz şey geliştirilebilir. Dert etme
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Hocam sıralama için söyledim

Sıralamalar güzel gelsin, diş yazalım. Sabunu değil seni bile ısırırım güzel kardeşim.

• sen bizim okulu bi görsen o kadar beceriksiz adamlar var ki.. ama mezun oluyorsun illa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinaryus Prof. Dr. -- 17 Temmuz 2018; 17:13:42 >
  • Ben de elimde doğrayamıyorum boşver.
  • şu an gelen tahmını sıralamam senin kadar değil ama senin gibi gelmiş olsaydı bende o diş hekimliği ile uğraşacak şey yok,benimde el becerim seninle aynı sayılır hemen hemen asla gidip eziyet çekmezdim zaten ilkokulda lisede saçma saçma teknolojı tasarım dersi maket yapma falan filan mecbursun hadi bunlara da gidip sabunla diş yapmaya mecbur değilsin,kendi şahsi fikrim el becerisi geliştirebilir diyenleri haksız buluyorum önüne alıp kitapdan çalısmayacaksın ki sanırsam geliştirebilir diyenler artık alışırsın bir şekilde falan diye düşünüyor 5 sene eziyet çekerek bitirirsin sonra gerçek dişlerle uğraşınca iş daha da çıkmaza girebilir.Bu tamamen şahsi fikrimdir rakip falan da elemiyorum zaten 60 k falan gelecek bana iyi günler
  • Emin ol diş hekimliğinde el becerisi o kadar sorun olmayacak çünkü ilk sene tamamen bu konu üzerinde pratik yapmakla geçiyor
  • Oyle mi cidden?

Ben kullanmam ama hani bazilari der ya,ozurlu musun kardes hic bir sey beceremiyorsun.Bu derecede olan adamlar bile basarabiliyor mu?

• Teknoloji tasarim derslerinden de nefret ederdim.Cok basarisizdim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.