Şimdi Ara

Diş doktoruyum, sorularınızı bekliyorum.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.063
Cevap
16
Favori
35.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendimi bildim bileli dişlerim hep sarı. Fırçalıyorum ama değişen bişey yok. Sanırım benim kendi diş rengim sarı.
  • Çenem sağa doğru eğik duruyor. Tedavisi var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fernando melo kullanıcısına yanıt
    ağrın olmadıysa muhtemelen dolgu yapılır..
  • WeiLucas kullanıcısına yanıt
    günde 3 kere bu işin ideali, kahvaltıdan sonra, öğle yemeğinden sonra ve gece yatarken..

ayrıca her gece fırçaladıktan sonra diş ipi yapmakta fayda var..

oy kullanırsan seviniirm..
  • 20 lik disimi cektircem cerrahiye gonderdiler. Apse yapip yapmadigini bilmiyorum, bunu nasil anlayabilirim doktor birsey soylemedi. Apse varsa kafama gore antibiyotik alip gitmem mantiklimi yoksa tekrar muayenemi olayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocuklar yarıştırılmamalı
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    muhtemelen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncharitable

Çenem sağa doğru eğik duruyor. Tedavisi var mıdır?

ne kadar eğik ? yüzünün dışından belli oluyor mu ? yoksa sadece dişlerin o tarafta ters mi kapanıyor ?
  • Hocam benim dişlerim aniden sarardı.yani normalde beyazken üzerinde sarı lekeler oluştu. Bu nasıl beyazlatılır?

İkincisi ; küçüklüğümden beridir üst ön iki dişimden birinde sarı nokta şeklinde leke var. Boyutu keçeli kalem ucu kadar diyebiliriz. Bu nasıl beyazlatılır? Teşekkürler.

• an4cond4 kullanıcısına yanıt
    üniversite ya da devlet hastanesi gibi bir yerde mi çekilecek ?

dişin gömük mü ?

herkesin tarzı farklı ama gömükse biz öncesinden antibiyotik veriyoruz, senin doktorun sonradan vericektir belki..
  • hocam kazancınız aydan aya değişiyormus en az- en fazla ve ortalama ne kadar kazandığınızı söyler misiniz? ve diş muayenehanesi açmak için ne kadara patlar? (diş hekimliği düşünen bir liseliyim)

• Hocam neden gelirinizi paylasmadinizmki? Bir şeyler yazsaniz bence çok yardimci olursunuz. Bilmem görüyor musunuz forumdaki maaş konularını?

• dtertac kullanıcısına yanıt
    Dişe tel taktırmak istiyorum ama yaş 26, daha geç düzelir sanırım 12 yaşında tel takılan bir çocuğa göre. çocuk 2 yılda düzelir ben belki 4 yılda. Ama sonuç olarak düzelir mi?
  • biseksenbidoksan kullanıcısına yanıt
    fırçalamayı ihmal ettiğin için sararmıştır, diş doktoruna gidip temizletebilirsin, eski haline döner..

temizlendikten sonra hala leke olan yerler varsa aşındırılıp dolgu yapılır.. (küçüklüğünden beri olan lekeler muhtemelen dolguyla yapılcak)
  • dtertac kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim oy kullandim zaten , peki bu isi universite dis hekimligi fakultelerinde yapiyolar mi acaba tel taktirma gibi temizleme gibi

• Nerede calisiyorsunuz

• Azı dişinin yanında hatta altına yakın çıkan 20 lik diş (damaktan ucu bile çıkmamış,diş eti içinde) çekimi diş etini keserek mi yapılıyor

• Hocam ben dış teli takıyorum ve dişlerim biraz daha düzeldi.köpek dişlerimden bir tanesi öndeki dişimin arkasına girmişti ve o düzgün şuan fakat düzelmeden önce dişimin altında kaldığı için orası sarar mis ve çok can sıkıcı diğer dişlerim beyaz fakat o dışım sarı beyazaltma ise yarar mı fiyatları ne kadar acaba

• Merhaba. Benim de ön dislerimin ön alt kısımları karardı ve alt kısımları kırıldı. Problem nedir? Ne yapmam gerekiyor?

• Çürük diş altındaki iltihapın antibiyotikle geçmeme imkanı varmı? ve bu cok iltihaplı dişe kanal tedavisi olurmu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.