Şimdi Ara

Diş Çektirmek Zor Mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
53.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 2 sene önce 20'lik dişimi çektirdim hiç acı duymuyorsun ama doktor çekerken bayağı bir zorlandı bayan doktor hayatta çekemezdi.

Hiç acı çekmiyorsun fakat benim üst diş olduğu için kan dinmedi kolay kolay ve de dişi çektirdikten 1 saat sonra inanılmaz bir ağrı oldu.

Antibiyotik falan içersen dişi çektikten sonra ağrı da olmaz kolay kolay

Yani korkacak pek birşey yok...

Diş çekildikten sonra kork sadece :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 2 Aralık 2009; 15:07:38 >
  • çekim dolgu basitte..adamı uçuran kanal işte bir de azı dişleriyse yandın...
  • yaw ben geçen sene kanal tedavi oldum doktor uyuşturucu iğne vurmadan yaptı , , sadece sinirleri alırken acıyor oda büyük bir acı değil zaten ama g*tüm koltuğa yapışmıştı uzun süren bi işlem kanal tedavisi 20-25 dk

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanmaki -- 2 Aralık 2009; 15:12:03 >
  • kanal tedavisiyse ruhunu teslim etmeye hazır ol..o dişindeki bütün sinirleri tek tek çekecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

kanal tedavisiyse ruhunu teslim etmeye hazır ol..o dişindeki bütün sinirleri tek tek çekecek..

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane

4 Gündür alt çenemdeki en arkanın bi önünde olan diş aşırı ağrıyor.Daha 20Lik dişlerim de çıkmadı.Bugün çektirmeye gitmeyi düşünüyorum ama daha önce hiç dişçiye girmedim hayatımda...
    O uyuşturucu iğneyi vururken çok acır mı yada iğnenin alternatifleri var mı sprey gibi felan?
    Bir de çekerken zorlanırsa uyuşturucuya rağmen yine de çenen kırılcakmış gibi acır kesin ağlarsın diyo ablam...Sizce böyle olur mu yoksa pisliğine mi öyle dedi?
    Her an vazgeçebilirim korkudan

dişi tedavi ettirmek siniri tedavi ettirmek dolgu gibi aşamalar sinir bozucu ve ağrılı olabilir fakat diş çektirmek acıtmaz çünki o bölge uyuşturuluyor. abalan seninle çok kötü dalga geçmiş.

• tadavi yolu varsa tedevi ettir derim cünkü bidaha cıkmıyo ilerde eksiklik hisedersin cekimde acı olmaz bende 2 kanal tedavisi 3 dolgu var ayrıca ortodonti tadavi görüyorum cektirmek yerine yaptıra bilirsen yaptır derim tabi sana kalmış
  • Öncelikle şunu söyleyeyim diş çekme en son müdahaledir yani dişe artık hiç birşey yapılamaz o zaman çekilir diş. O yüzden dolgu, kanal tedavisi yapılabiliyorsa yaptır.

Diş çekilirken pek acımıyor. Bende sağ altda azılardan birini çektirdim. İlk iğne kesmedi beni doktora söyledim bir iğne daha vurdu daha iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane

Yorumlardan cesaret alarak gittim dişçiye ama kadın "Çekmelik bi durum yok Kanal tedavi ile dişini kurtarırız" dedi
    Şimdi de bu takıldı kafama,kanal tedavi zor mu

görüntüsü zordur korkutmak istemem dedigim gibi ben 2 tane yaptırdım :D ama acımaz hisedersin ama ilk iğneden sonrası acımaz dişn içni boşaltıyolar görüntü kötü acı yok yaptır derim cünkü daha fazla cürür kolay gelsin

• kanal tedavisi zor falan değil.İğneyi atlattıktan sonra gerisi hava civa
  • çekilirken diş kırılmazsa sorun olmaz merak etme.
    3 diş çektirdim tecrübeliyimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ali20

çekilirken diş kırılmazsa sorun olmaz merak etme.
    3 diş çektirdim tecrübeliyimdir

Seni gidi yaramaz şey...
    Diş çekiminde asıl ağrı diş çekildikten sonra yumruk büyüklüğünde yanakla dolasmak ve bişey yiyememektir
  • Diş çekildikten sonra noluyo boş mu kalıyo orası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenderX5

Diş çekildikten sonra noluyo boş mu kalıyo orası?

çektirisen bide süt dişi degilseboş kalır tabi
  • Benimde Çürük Dişim Var Dolgumu Yapılacak Çektirilecekmi Korkuyorum. Dua Ediyorum İnşallah Dolgu Olur Diye :D
    Konumuz Bu Değil.

Bende Hep Video İzledim Anlık Bi Acı Geliyo Kıl Çekilmiş Gibi Korkmana Gerek Yok.

KORKUN ECELE FAYDASI YOK.
  • eğer işini bilen bir doktorsa sadece heycanlanırsın oakdar ama biraz acemiyse heycan ve kasılma yaşarsın ama sonuç olarak uyuşturucudan sonra bişey hissetmiyosun
  • İğneyi Yapar(Hissetmiyosun Bile) Anında Uyuşuyo Zaten , Sonra Kerpeten Ama Yine Hissetmiyosun . Sonuç Hiç Hissetmiyosun Korkma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.