Şimdi Ara

DIRTY BOMB Free2Play (DETAYLI TÜRKÇE REHBER) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Containment War Güncellemesi [TÜM DETAYLAR] Kaynak:http://www.dirtybombtr.com/showthread.php?tid=52

DIRTY BOMB Free2Play (DETAYLI TÜRKÇE REHBER) [ANA KONU]

Execution Modu

Bu mod basit anlamı ile Dirty Bomb'un, klasik Counter Strike görev sistemine uyarlanmış halidir. Bir maç roundu süresince ölürseniz bir daha doğamazsınız. Önemli alana saldırı ekibi C4 koyar var patlatırsa kazanır, patlamazsa kaybeder. Bu mod ile birlikte oyuna iki farklı faction (taraf) gelmiş durumda. Counter ve Teröristler gibi düşüneceğiniz, Jackal ve CDA olarak iki farklı ekip mevcut durumda.

Londra semalarını zararlı kimyasal bombalardan koruyan bir koruma duvarı mevcut, jackallar bunu c4 ile patlatıp Londra'ya hakim olmak isterken CDA ekibi ise bunu engellemeye çalışır. Jackallar kötü, CDA ekibi ise iyidir.

Bununla birlikte 2 yeni Execution Mod haritası gelmiş durumda. Bunların birisi Market, Diğeri Overground'dur.

Yeni Sınıf: Stoker

Containment War güncellemesi ile gelen bu yeni sınıf genel olarak molotof üzerine hazırlanmıştır. Molotof ile belli bir alanı yakar ve çok yüksek hasar verir. Rakip molotoftanmı kaçsın yoksa size ateşmi etsin bilemez. Oldukça etkili bir sınıf. Bunun yanında mermi istasyonu kurabilmektedir. Detaylı oynanış anlatımı videosu ise altta.

Yeni Objective Haritası: DOME

Bu harita ile uzun süredir Dirty Bomb oyuncularının "yeni harita istiyoruz sıkıldık" isyanlarına cevap verilmiş durumda. Dome haritası Dirty Bomb'un şu ana kadar çıkan en geniş haritası. Çok çeşitli yol rotaları mevcut, çok çeşitli taktikler geliştirilebilir bir harita.

Ücretsiz Phoenix Sınıfı Fırsatı

Fırsat yazdık, çünkü 4 Kasım'a kadar süresi var. Bu güncellemeyi yaptıktan sonra 4 Kasım'a kadar oyuna giren herkes bu sınıfı ücretsiz alabiliyor. Eğer güncellemeden önce aldıysanız, oyun size ücretsiz bir takım güzel Phoenix loudout kartları verecek. Bu fırsat kaçmaz.

Çok detay istiyorum bunlar yetmedi diyenler için tam liste;

http://dirtybomb.nexon.net/microsite/containment-war

Containment War Güncellemesi video tanıtımı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 31 Ekim 2015; 10:42:51 >

• Oyuna yeni eklenen sınıf: Thunder
    http://www.dirtybombtr.com/showthread.php?tid=20

Özellikleri

Düşmanı savaş dışı bırakmak için birebir. Attığı bomba ile düşmanı savaşamaz konuma getirir. Canı ve vuruş gücü yüksektir.

Oynanış Videosu,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 24 Kasım 2015; 1:10:32 >

• Logitech G Özel Loudout Kartları Ücretsiz Dağıtılıyor

açırmadan alın derim. Her an bitebilir. Wink

İki adet kasa çıkıyor birinde aura diğerinde skyhammker. Gayet özel bir versiyon. Almak için facebook lazım bu arada. Link:https://t.co/qPTjHYyjBz

• Thunder dışındaki tüm sınıflar %30 indirimli. Örneğin normalde 50.000 oyun parası isteyen sınıfı açmak şuan 35.000 oyun parası istiyor. 24 saatten az bir süre kaldı. Kaçırmayın deriz;

• Thunder cok guclu olmus acikcasi. Flashi arkadan yesen bile etkiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slincer

Thunder cok guclu olmus acikcasi. Flashi arkadan yesen bile etkiliyor

Ben thunder'ı çıkar çıkmaz aldım kullandım pek tatmin olmadım açıkcası sadece düşmanın aura station ve turret ile kamp yaptığı yerleri dağıtmak konusunda işe yarar gibi duruyor. Onun dışında pek kullanışlı değil gibi yada bana öyle gelmiştir.

Çünkü o tip durumlar için nader ve stoker'da gayet iyi bir spammer karakter.

Thunder yerine fragger daha kullanışlı gibime geliyor 1vs1 2vs1 için. Ben şahsen elimdeki bomba kör edeceğine adamları öldürmesini tercih ederim zaten bombanın düşme yerine göre adamlar yarı körü oluyor genelde tam kör olmaları için çok iyi isabet ettirmek gerekiyor flashı.

Belki bir süre sonra nerf yiyebilir ama yinede o kadar çok kullanışlı değil diye düşünüyorum ben çok fazla ağır. Headshot yemesi kaçınılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Ben thunder'ı çıkar çıkmaz aldım kullandım pek tatmin olmadım açıkcası sadece düşmanın aura station ve turret ile kamp yaptığı yerleri dağıtmak konusunda işe yarar gibi duruyor. Onun dışında pek kullanışlı değil gibi yada bana öyle gelmiştir.

Thunder yerine fragger daha kullanışlı gibime geliyor 1vs1 2vs1 için. Ben şahsen elimdeki bomba kör edeceğine adamları öldürmesini tercih ederim zaten bombanın düşme yerine göre adamlar yarı körü oluyor genelde tam kör olmaları için çok iyi isabet ettirmek gerekiyor flashı.

Belki bir süre sonra nerf yiyebilir ama yinede o kadar çok kullanışlı değil diye düşünüyorum ben çok fazla ağır. Headshot yemesi kaçınılmaz.

hocam takım çalışmasında fazla iyi ama.. Solo oynuyorsanız Fraggeri bende seviyorum ama 2-3 kişi girip TS üzerinden oynarken thunderin gücü meydana cıkıyor.

ben şahsen 10 lvl im en iyi kullandıgım karakter phantom ve 4 gold kart daha var. anlicaniz taktim biraz oyuna

arkadaşlarla market mapinde ben arkadan phantom ile thunder alan arkadaş önden flaşı atıp benim önümede stoker arkadaş molotof atınca adamları şamar oglanına çeviriyoruz bi bakıma.

ve gerek solo olsun gerek teamwork üzerine olsun Rhino mercine bir el atılmalı acilen. yada aura healstation rhino üzerine bir nerf yemeli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

hocam takım çalışmasında fazla iyi ama.. Solo oynuyorsanız Fraggeri bende seviyorum ama 2-3 kişi girip TS üzerinden oynarken thunderin gücü meydana cıkıyor.

ben şahsen 10 lvl im en iyi kullandıgım karakter phantom ve 4 gold kart daha var. anlicaniz taktim biraz oyuna

arkadaşlarla market mapinde ben arkadan phantom ile thunder alan arkadaş önden flaşı atıp benim önümede stoker arkadaş molotof atınca adamları şamar oglanına çeviriyoruz bi bakıma.

ve gerek solo olsun gerek teamwork üzerine olsun Rhino mercine bir el atılmalı acilen. yada aura healstation rhino üzerine bir nerf yemeli.

oyun zaten hardcore nitelikte oldukça üstüne düşülmesi gerekiyor. casual oyuncular acayip şekilde eziliyor oyunda. gerçi bu çoğu oyunda bu şekilde ama dirty bomb'da çok ağır hissettiriyor bu hardcore olma durumu.

sen Execution Mod'u söylüyorsun sanırım yani klasik counter strike A - B c4 koy roundlu maç. o tabi biraz ilginç bir mod ben genelde stopwatch competitive match oynadığımdan thunder'ı pek etkili bulmadım. ama duruma göre kullanışlı olabilir tabi taktik açısından.

• eğlenceli oyun, tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.